Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A ricinus olajtól mennyit nő...

A ricinus olajtól mennyit nő a szempilla? Valaki leirja akinek használt? :D vagy egyáltalán hatásos? Képet is küldhettek

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hogyan viszed fel a hajadra az olajat? Mint a balzsamot? mennyi ideig hagyod rajta? Hol lehet ilyet venni? :)
2013. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A szempillára is hatásos!


[link]

2013. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a ricinus nem azzal növeszti a pillát és a hajat, hogy bármivel táplálja, hanem rendszeres kenegetés mellett egy olyan védőréteget képez rajta, amely késlelteti a kihullást, ezáltal tovább van ideje nőni a szálnak. ez elég biztos, mivel ezt tanulom:)
2013. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló vagyok. Egész jól tudom követni, hogy mennyit nőtt a hajam, mert a nyári napszívott szőkés hajam jó irányadó. E szerint az elmúlt 4 hónapban 5 centit nőtt a hajam, ebből hármat az elmúlt két hónapban.

Nekem göndör hajam van, szóval alapból egy kicsit száraz, a ricinus ezt is rendbehozta szépen, most már balzsamoznom sem kell.


Hát és én úgy szoktam csinálni, hogy olyan 3 evőkanálnyi olajat öntök egy csészébe, és 15mp alatt 900 Watton megmelegítem a mikróban, hogy kicsit hígabb legyen.

Száraz a hajam, mikor nekiállok a műveletnek. Úgy zajlik kb, hogy belemártom az ujjvégeim a cuccba, majd igyekszem azt beledörzsölni a fejbőrömbe. Tehát elsősorban a tövekre meg a fejbőrömre igyekszem kenni. De mivel nekem úgyis száraz, a végén a maradékot szétkenem a hosszán.


Gyógyszertárban vettem még az ősszel, 2 dl olyan 500 Ft körül volt.

2013. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jah, és én olyan 2 órát szoktam rajta hagyni.
2013. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!