Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl kicsi a fenekem, hogy...

Túl kicsi a fenekem, hogy lehetne nagyobb?

Figyelt kérdés
Duci csaj vagyok, nagy hassal, mellel, vastagok a combjaim is, de a fenekem túl kicsi. Szeretnék nagy feneket, nem ilyen kis töppedt vackot...az a kérdésem hogy ezt edzéssel el lehet-e érni. És ha igen akkor milyennel. A több evés nálam nem jöhet szóba, hasra meg combra hízós vagyok, de valahogy a fenekemre soha nem megy egy deka sem. Nem csak kicsit nagyobb hanem sokkal nagyobb feneket akarok. (felsőtestre amúgy is erősebb vagyok, de fogyózni NEM AKAROK SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT)

2013. márc. 28. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
zabálj kenyeret sonkával ;D
2013. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor írj majd te majom ha elolvastad amit kiírtam...és fel is fogtad.
2013. márc. 28. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig fogynod kell, és ha lefogynál pár kg-ot akkor már nem is kicsinyelnéd a pic.sádat
2013. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mondom nem akarok fogyni sem...emberek nem tudtok olvasni vagy baj van az olvasásértéssel?:D egyébként tökéletes vagyok teljesen elfogadom magam csak minél nagyobb fenék annál jobban néz ki.
2013. márc. 28. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
SPORTOLJ?
2013. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is sportolni kellene,rágyúrni. Nekem nagy fenekem volt,mivel fogyózok, kisebb lett, de sokkal kerekebb, formásabb. Szerintem csinálj fenékgyakorlatokat,csak használ.
2013. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Képet kérek hogy véleményt tudjak formálni.
2013. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
tömd ki
2013. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyél szalonnát attól nő a mell is és a fenék is ;D
2013. jún. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!