Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Webcamerán, fényképezőn...

Webcamerán, fényképezőn csúnyának látom magam, tükörben kevésbé. Miért van ez?

Figyelt kérdés
webcamban nagynak látom az orrom, és gülü szemeim vannak, csúnya vagyok nagyon, és fényképen is. tükörben meg egész elfogadhatóan nézek ki, miért van ez?:D nem beképzeltségből mondom, de elég sok fiú mondja hogy szép vagyok (én sem értem hogy miért), szóval nem tudom hogy ez most hogy és miért van.. ti tapasztaltatok ilyet?
2013. márc. 28. 12:52
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem vagy fotogén alkat, ahogy én sem. Tehát a képeken nem annyira mutatsz jól. DE vannak olyan pillatanok nálam amikor kifejezetten jól mutatok egy fényképen. Ezek általában pillanatképek és nem ilyen előre beállok képek, jobban mondva amikor nem tudom, hogy fényképeznek.
2013. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, de aztán megnézem, hogy más hogy néz ki a webcamba, és milyen élőben, megnézem a többi ember fényképét, akik esetleg pont mellettem álltak a fotózáskor, tehát ugyanazzal a géppel, ugyanolyan fényviszonyok között készült róluk felvétel, és kivétel nélkül mindenkit olyannak látok, mint amilyen a valóságban.

Akkor tehát el kell fogadjuk, hogy mi is úgy nézünk ki, mint a fotón meg a webcamban.

2013. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Webcam torzít picit. Én az életben nagyon szép nő vagyok meg fotókon, videókon is, de a webkamon keresztül kicsit ufó szemeim vannak. Egy trükk: Ülj távolabb a Webcamtól és tapasztald ki, hogy hogyan jobb, ha szemmagasság alatt, vagy fölött van a kamera...nem mindegy. Ha alul van kicsit tokásabbnak nézünk ki, ha felül van, akkor vékony az arcunk és nagy a szemünk.
2013. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ember egész életében minden nap tükörben látja magát, azt szokja meg, de az nem a valódi kinézete, mert az a tükörképed, amibe mindig csak ugyanúgy egyirányból látod magad, ráadásul fordítva. A fénykép meg csak egy pillanatot kap el, az pedig gyakran nem a legjobb pillanat. A videó már más, az valósabb, mások inkább úgy látnak. Bár ha rossz minőségű a webcam akkor az sem épp a valódi képet adja.
2013. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
# 3 te sem vagy egy beképzelt ember:)
2013. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!