Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, szerintetek...

Fiúk, lányok, szerintetek milyen idős korban néznek ki legjobban a nők?

Figyelt kérdés
Tudom, nem rég volt ilyen kérdés a férfiakat illetően, épp ezért érdekel, hogy a nőkkel mi a helyzet. A korotokat, nemeteket is írjátok.

2013. márc. 26. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 30 körül. Általában ekkor találja meg az ember leginkább önmagát, míg 20 évesen még csak keresi, legalábbis ezt vettem észre. Már nem kislányosan bájosak, hanem nőiesek, dögösek:) Nagyon kíváncsi vagyok, én milyen leszek annyi idősen, remélem olyan, amilyen szeretnék.

19L

2013. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20-60
2013. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, 17/L
2013. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16-20
2013. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

25-35, bár ez egyénenként eltérő. Az anyukám már 40 is elmúlt, de még mindig fiatalos és gyönyörű.


19/L

2013. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20-22 éves koruk körül. Azért itt is látszik,h mennyire nem képesek tudomásul venni a nők a valóságot. Persze, 25 és 40 között meg anyukád 40 évesen is jól néz ki. Ja lehet, csak 22 évesen még jobban néz ki. Sajnos ez van, a nők hamar elérik a csúcsot, és 25 körül már lefelé vezet az út. Ha tehetné, a férfiak 99%a 20 körüli lányokkal feküdne le.
2013. júl. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Üdvözletem,


Én személy szerint 28-36 közé tenném azt az életkort amikor is a nők a legszebbek. Mert az a tapasztalatom, hogy ebben a korban a legvonzóbbak a nők. Mert sugároznak a nőiességtől. Mindenféle tekintetben érettek. Talàn már nem kergetnek irrealisztikus ábrándokat.


Bár itt ügye a külsőségekről beszélünk, mégsem mindegy; hogy egy ember mit rejreget önmagában. Hogyha belülről is szép valaki és ezt el is hiszi önmagáról, abban az esetben mérföldekkel szebb lehet a kisugárzása és sokkal szebbet tud mutatni kìvülről is. :-)


25/F voltam.


UI.: De azért az ettől fiatalabb vagy idősebb nőknek sincsen oka elkeseredni. Minden korotokban szépek és sugárzóak vagytok. Annak megnyilvánulása változhat csak és kizárólag. :-)


Szép napot.

2015. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!