Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Feketere fesetett szemoldok,...

Feketere fesetett szemoldok, kek szem, vilagosszoke (nem hidrogen) haj mennyire illik egymashoz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudom képzelni,hogy a fekete szemöldök hogyan mehet a szőke hajhoz. Mint valami szőkített Brezsnyev. Felejtsd el.
2013. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szemöldök nagyon brutál lenne hozzá, a szőkéhez mindenképp.. bár szerintem a fekete szemöldök nagyon furcs amúgy is.

Nagynénémnek is így van, és szerintem nagyon nem illik össze a három.

2013. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fekete szemöldököt felejtsd el amúgy szőke haj kék szem az gyönyörű.
2013. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
igen, ha van hozzá, olyan arcod, mint mondjuk cara delevingnek, bár neki is csak sötétbarna a szemöldöke. egyébként nem igazán :/
2013. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

fekete szemöldök-szőke haj szerinted jó egymáshoz? NEM!

amúgy kék szem és világosszőke még lehet jó

2013. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A túl sötét szemöldök öregít, az arcot nagyon keményíti.


Szőke hajhoz világosbarna szemöldök szép, ami nem olyan halvány, hogy eltűnjön (mert az se jó), de nem is olyan erős, hogy természetellenesen hasson.

2013. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!