Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ennyire népszerű...

Hogyan lehet ennyire népszerű a férfiak körében egy lány, aki nem a legszebb (szerintem kifejezetten "lófejű), és még ódivatúan is öltözik?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezzük a csoporttársainkat(fiúkat), hogy szerintük ki a legjobb nő a csoportban, ez a lány biztosan benne lesz az első 3-ban, és sok esetben őt mondják a legjobb csajnak. Ha megkérdezem, miért, a válasz: "Nem tudom."

Az igaz, hogy sokat beszélget a fiúkkal, mint mondták sportról, autókról (az apja autószerelő), és gondolom ez jöhet be a pasiknak.


2013. márc. 22. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás, megnyerő stílus.
2013. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
talán csak haverként tekintenek rá
2013. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Ezt gondolják: A szép nő az rossz, mert az engem elküldene a fenébe; nem vagyok olyan szép. A kicsit lófejű ha jó fej az jó, mert annál van esély.
2013. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenykedünk?

Szerintem lehet csak neked nem tetszik,vagy olyan jókedvű,életvidám,hogy mindenki felfigyel rá.

Mondjuk van egy lány,aki ezer éve nagyon tetszik,pedig semmi rendkívüli nincs benne,pont mert olyan a természete.

2013. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A lófejűség nem biztos,hogy azt jelenti,hogy csúnya férfi szemmel,az ódivatú öltözködés megint relatív,nem biztos,hogy gáz.És ezen kívül tényleg lehet olyan kisugárzása,amit nőként te nem látsz,de még férfiszemmel sem igazán lehet megindokolni,hogy miért vonzó.
2013. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az egyénisége,és az ódivatú mit jelent?klasszikus?
2013. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és lehet hogy női szemmel nem e de pasival szexi
2013. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kisugárzás. lehet, hogy csak irigyek vagytok.
2013. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzás, jófejség, közös témák, stb sokkal többet számít mint az hogy valaki hogy néz ki.
2013. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet, hogy jól tud sz0pni?
2020. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!