Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ékszerkészítéshez alapanyagok...

Ékszerkészítéshez alapanyagok - Hol és mennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne, hogy az alkotók boltja nevű honlapon szoktam nézelődni különböző ékszerkészítéshez felhasználható mütyűrök (medálok, összekötők, nyakláncalapok) után de ha posta költséggel együtt nézem az árakat, drágának találom.

Esetleg hobby boltban meglehet ugyanezeket vagy hasonlóakat kapni? Legfőképp a gyűrű/nyaklánc alap + rávaló lencse és a bronz medálok, összekötők iránt érdeklődnék. :) Legfőképp Vácon de ha Pesten (a Nyugatihoz közel lenne a legjobb!) tudna valaki ilyen jellegű boltot mondani, azért nagyon hálás lennék!


S ha már ékszerkészítés, tudnátok ajánlani jó minőségű de lehetőleg olcsó ragasztót, amivel a képet ragaszthatnám be a nyakláncalapba és erre rá az üveglencsét?


A válaszokat előre is köszönöm és elnézést ha már volt ilyen jellegű téma!



2013. márc. 19. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

én tőle rendeltem. Hiába dolgozom hobbiboltban, nem tartunk ilyet, sőt a városban sehol sem árultak, úgyhogy kénytelen voltam neten rendelni. Viszont Pesten jobbak a lehetőségeid azért. Teszveszen meg Vaterán is érdemes nézelődni, mert lehet hogy valaki még szintén olcsóbban adja, viszont van lehetőség személyes átvételre.

Ragasztóból üvegragasztó, én kétkomponensűvel dolgoztam, de az borzalmas volt.. hidd el, azon nem érdemes sprórolni, én azt tettem, de nem jött be a dolog..

2013. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és amire még szükséged lesz: szerelőkarika, lánc és delfinkapcsok. előző voltam
2013. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 8. 21:58
 4/4 anonim válasza:
[link] Ékszerkészítési alapanyagok. Szerintem reális a postázás, mert ajánlott levélben küldik nem csomagként. Ennyit megér, hogy ne kelljen rohangálni utána.
2015. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!