Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akarja a barátom annyira...

Miért akarja a barátom annyira tüsire ledúrni a haját?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok és kb 1 hete az egyik lány barátom megkért hogy dúrjam le neki a haját pár milisre mert már nagyon unja a hosszú haját. Gyönyörű szép és dús hátközépig érő aranybarna színű haja van. Próbáltam már vele beszélni hogy miért akarja és meggyőzni, hogy nem kellene levágatnia de nem megy, nagyon ragaszkodik a hajnyíráshoz. Szerintetek mit tegyek? A múltkor is feljött hozzánk egy hajnyíró géppel és megkért rá de nem mertem megcsinálni. Nagyon elszánt és merész lány ismerem már majdnem 9 éve. Levágjam neki vagy más csinálja meg, mert előbb vagy utóbb úgyis az lesz amit akar. Tanácstalan vagyok, nem tudom hogy mit csináljak légyszi segítsetek.

2013. márc. 14. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már annyira leakarja vágatni és tényleg háta közepéig ér akkor konzultáljon olyan fodrásszal aki megveszi a haját!!!


Amúgy meg kérdezd meg őt miért akarja lenyíratni :)

2013. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Már kérdeztem annyit mondott csak hogy unja már a hosszút.. de az a gyönyörű haja.... nemértem :/
2013. márc. 14. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg most növesztem :D Már van vagy 5-6 centis :D


Első válaszoló voltam. 20f

2013. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó de ez egy pasinál teljesen más:D De egy lánynál tüsi haj:O mert ha még olyan rövidre akarja levágatni most amilyen Emma Watsonnak volt vagy az a pixie stílus vagy mi akkor azt mondom hogy oké de tüsire?! :O
2013. márc. 14. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám, hogy ne számítson a közreműködésemre, mert még a végén engem lehetne felelősségre vonni, ha utólag megbánná a dolgot. Ha tényleg ez minden vágya, csináltassa meg olyannal, aki őszintén a nevét tudja adni hozzá.
2013. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágd már le szegénynek, ha ennyire akarja :D én egyszer bementem egy bio hajvágószalonba (ami van mindenfelé és nem kell időpont, bemész és levágják) és lenyírattam ott, ennyi. Ő is fog találni módot rá. (Ja, és én nem bántam meg egyáltalán!)
2013. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megtörtént. Felhívtam kb 1 órája telefonon hogy jöjjön fel és elmondtam neki,hogy megcsinálom..nagyon megörült és egyből levette a pulcsiját és elém is ült törökülésbe :O aztán kimentünk a fürdőszobába ahol apu hajnyírógépével végigtoltam Kata haját, nem gondoltam volna hogy ilyen élvezetes lesz mindkettőnk számára előtte levágtam copf-ba a haját és amíg én gépeltem addig ő fényképezkedett vele furcsa, mintha egy óvodást láttam volna a tükörbe nézve. Nagyon tetszik neki én igaz abban reménykedvem hogy vissza növeszti de majd kiderül hogy mik a tervei az a lényeg hogy amit szeretett volna megvalósította mint legtöbbször. Köszönöm a segítségeket!
2013. márc. 19. 12:57
 8/9 anonim válasza:
100%
Tuti nagyon érdekes volt...:) képet esetleg tudnál mutatni (akár privátban)? Érdekelne engem is, foglalkoztat a téma.
2013. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is eléggé érdeklődöm a téma iránt, képeket, esetleg videót nem tudnál küldeni?
2014. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!