Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a Solutio Antiudorica ecsetelőt?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésemre 2 válaszoló is írta, hogy az izzadás ellen jó a Solutio Antisudorica ecsetelő. És azt szeretném megkérdezni hogyan kell használni?
2007. szept. 12. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első héten minden este kendd be vele a hónaljad.Gondolom ott izzadsz. Ha kipirosodik, akkor elég minden második nap. Arra figyelj, hogy ne legyen vizes, ill. száraz legyen a hónaljad, mert eléggé ki tudja csípni.A második héten már elég ha minden harmadik napon bekened, vagy ha úgy érzed szükségét, akkor amilyen gyakran akarod. Nekem legalábbis így volt. Egy teljes üveggel elhasználtam, és most már elég a dezodor, de azért néha kéthetente még bekenem vele magam. Folyamatosan nem jó használni. Egy üvegcse után tarts szünetet. Remélem tudtam segíteni.

Ha esetleg túl erős, akkor higíthatod egy kis vízzel. Így kevésbé csíp, vagy kenj rá utána izzadásgátló dezodort. Sok sikert!

2007. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!