Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avonos Far away parfüm 30 ml...

Avonos Far away parfüm 30 ml és az 50 ml miért más illatú a kettő? :O Valaki segítene

Figyelt kérdés

#parfüm #Avon #avonos far away
2013. márc. 8. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A mennyiség is sokat változtat, főleg ha nagyon illatos! Az aromák máshogy illatoznak kevesebb vagy több mennyiségben! Magyarul ha veszel egy 30 ml parfümöt, és egy ugyanolyan 60 ml parfümöt biztos, hogy más lesz az illata!
2013. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez tényleg más! Teljesen nemis hasonlír tá ! ....
2013. márc. 10. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most az anyukámnak készülök Far away parfümöt venni, mert a spray nagyon tetszik neki elég rég óta. Már majdnem megvettem a 30 ml-eset, amikor rájöttem, hogy ha jobban megnézed az üvegét meg a kivitelezését, rájössz, hogy az 50 ml-es az igazi. Abból van spray, golyós deo,parfüm, míg a másikból csak parfüm. Én inkább nem kockáztatok, és az 50 ml-eset veszem meg ma délután. remélem, hogy nem fogok csalódni benne, és tényleg ez az igazi, ami a "szetthez" tartozik.
2013. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!