Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a gyantáztatás?

Nagyon fáj a gyantáztatás?

Figyelt kérdés
Azt mondják elöszor nagyon és én most akarok elmenni és egy kicsit félek :S
2013. márc. 8. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
elsőre tényleg nagyon kellemetlen, de de félj tőle, mert megéri. aztán szépen hozzá fogsz majd szokni. a kozmetikusok egy részének az a trükkje hogy közben beszélgettek és így eltereli a figyelmed a fájdalomról:)
2013. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyatosan fájt, szóval inkább itthon csinálom, mert magadnak csinálva nem fáj annyira mintha más csinálja.
2013. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fáj egy picit, de abszolút kibírható érzés. Én már vagy 10 éve csak és kizárólag gyantáztatom a hónaljamat. Egy idő után meg sem fogod már szinte érezni.

Nagyon megéri!!

2013. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem jobban fáj az epilálás,mint gyantázás.Gondoltam,hogy kipróbálom a gyantát,mert azt úgy is csak úgy tudom leszedni,ha megrántom,vagy hasonlók.Az első alkalommal kellemetlen volt,de jobb mint az epilátorral. A mai napig csak gyantát használok,mert jobban bevált.Most már nem is fáj annyira.
2013. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a kozmetikusod akkor alig fáj. Én magam is meglepődtem amikor a nyáron először mentem, hogy mennyire elviselhető.
2013. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenki: köszi
2013. jún. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!