Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt vegyek a...

Milyen parfümöt vegyek a barátnőm 13. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem olyan értelemben a barátnőm, én is lány vagyok, csak pár évvel idősebb. Októberben lesz a szülinapja, és arra gondoltam, vehetnék neki valami jó kis parfümöt, hadd fejlődjön az ízlése ilyen téren is legalább, az ilyen korú lányok csak avril black starját ismerik, mert mindenkinek olyan van, pedig szerintem nem olyan fergetegesen jó az. Örülne neki vajon? Jó ötlet? Milyen parfümöt ajánlotok?
2009. szept. 10. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
szerintem annak tuti örülne :)
2009. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a piros adidast imádom (fruit rythm) meg AVONnál a summer field szériából a zöldet. de vigyázni kell ezekkel, nem mindenkin áll jól ugyanaz az illat.
2009. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az adidas, meg az avon ugyanaz a kategoria, mint az ilyen avriles parfümök, bar ettöl persze lehetnek jok, nem tudom milyenek, de a leirasodbol az derül ki, hogy komolyabb parfümöt szeretnel neki venni, aminek szerintem biztos nagyon örülne, csak probalj meg semlegesebb illatot valasztani, egyreszt a kora miatt, masreszt, amit az elöttem szolo is irt, nem mindenkinek all jol ugyanaz, nem mindenkinek tetszik ugyanaz.
2009. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a marykateandashley parfümöt.4féle van asszem,megfizethető áron,(pár ezer ft),és elég kellemes illatuk van.Én a rózsaszínt használom,olyan virágos tavaszias féle illata van.Nem erős illat,olyan enyhe.Nem az a karakteres illat amit egyből felismer az ember ha megérzi az illatát.Szerintem.Árban jó,illatban mindegyik jó,szerintem nem hülyeség.Szagold meg őket,megéri!
2009. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát nekem is Avril-es parfümöm van és azért én jó pár évvel több vagyok mint 13. Nekem nagyon bejön, szerintem örülne neki. De az Avonba is vannak nagyon jó parfümök; pl. : a Tokyo vagy a Wish of luck. ( nekem ezek nagyon bejöttek). Sok sikert a válogatáshoz. ;)
2009. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogadom a tanácsotokat!
2009. szept. 12. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el valamelyik nap vásárolgatni plázázni nézelődni és menjetek be egy parfümériába. Figyeld h mi az amit nagyon néz meg tetszik neki és máris nyert ügyed van;)
2009. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!