Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Popsiterületet, ánuszt hogy...

Popsiterületet, ánuszt hogy szőrtelenítsek? (lány)

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Guggolj a kádba borotvával és esetleg kicsi tükörrel.
2013. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak borotvával lehet? Nem nagyon szeretm a borotvát, gyorsan visszanő a szőr, és elég szúrós is, engem ez nagyon zavar..
2013. febr. 25. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel lehet ha kibírod, én borotválom mert a gyantát nem tudnám ott elviselni.
2013. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kérj segítséget tőlem. Igaz pasi vagyok, de már hosszú évek óta borotválkozom :))


Amúgy borotvával meg tudod csinálni. Gyantákból viszont nem mindegyik alkalmas az ánuszra. Például a hideg gyanták nem jók oda!

2013. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ne kínozd a popsid. Ha igazán szeret egy fiú, akkor nem zavarja a szőr a popsidon sem! :)
2013. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem örülnék ha a barátnőmnek szőrős lenne...


Evlileg akár véglegesen is el lehet tüntetni onnan a szőrt, ha nagyon nem jön be a borotva/gyanta.

2013. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Véglegesen nem lehet, csak maradandóan (A szervezet egy idő után regenerálja az elölt szőrtüszőket)


4# voltam.

2013. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!