Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek azok a...

Fiúk! Nektek tetszenek azok a lányok, akik szeretik a rock zenét?

Figyelt kérdés

Vagy a nőiesebb lányok jönnek be nektek?

Mert rólam alig mondaná meg valaki,hogy szeretem a rockot.

Nem öltözködök úgy, de állandóan rock zenét hallgatok ( Road,Tankcsapda..stb..)



2013. febr. 21. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Illetve lennél:D
2013. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem értem miért zárná ki a rock zene a nőiességet. Sőt továbbmegyek: nem zárja ki. Én sem viselek hosszú hajat mint Lukács és nem ordítok rekedten, mégis Tankcsapda rajongó vagyok kb. 92-től, így 35 évesen is.


Ugyanígy nem kell fehér parókát hordanod csak azért, mert Bach-ot hallgatsz..


Egyébként pont keresek egy 26-32 éves, ha lehet független, nőies, nem túlsúlyos lányt Nyírtelek - Nyíregyháza körzetében Tankcsapda koncertre társaságnak.

2013. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"Divatrocker? ezt te komolyan gondoltad? csak mert a van pár olyan ember,ne általánosíts.."


had idézzelek:

"Mert rólam alig mondaná meg valaki,hogy szeretem a rockot.

Nem öltözködök úgy,"


Rólam meg senki nem mondaná meg, hogy hallgatok XY-t, mert nem pl az öltözködésem határozza meg, hogy mit szeretek, ellenben veled, mert:"Nem öltözködök úgy"


Divatrocker vagy édesem.

2013. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

nem azért hallgatok ilyen zenééket,mert ,,húdemenőő"

hanem azért,mert ez a stílus tetszik a legjobban. azért,mert az a zene amit hallgatok és az öltözködésem nem ugyanolyan,attól vagyok divatrocker?

...

2013. márc. 1. 18:11
 15/17 anonim ***** válasza:

12-es vagyok:

Nem vagy divatrocker. Én sem vagyok az. S nem is öltözködöm bőrbe, s nem tetováltatom magam szénné. Egyébként rockernek sem tartom magam, mert nem csak ezt a zenét hallgatom. Hanem ezt csak gyakrabban. S miért kellene kategorziálni magam? Csak azért mert ezt szeretem már nem hallgathatok mást? Na ne mááárr....

S az eredeti kérdésedre a válasz: akkor te most nem vagy nőies azért mert rockot hallgatsz szerinted?

2013. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Felőlem szeretheti a rockot, csak ne kelljen vele együtt hallgatnom, meg ne is akarjon meggyőzni róla hogy az jó!
2013. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már miért lenne divatrocker csak mert nem öltözködik úgy? Lehet hogy el a "legnagyobb" rockereknek szívfájdító, mert úgymond az öltözködés hozzátartozik. Nyilván koncerteken nem szerencsés rózsaszín miniruhában és strandpapucsban megjelenni, de attól még rengetegen szeretik a rockzenét mert nem úgy öltözködnek mindennap. Nem azért, de eléggé szűk látókörűségre vall, az hogy csak az az igazi rocker, aki olyan ruhát hord. Na de mindegy, éljen mindenki a saját maga kis világában a saját elképzeléseivel.
2014. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!