Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek olyan egész...

Hogyan készítsek olyan egész alakos képet ahol a melleim nem látszanak annyira nagynak?

Figyelt kérdés

Nem meztelen képre gondoltam.Normálisan felvagyok öltőzve,de a melleim hát,nagyon szemrevalóak...

Fiúnak lesz a kép,de én nem szeretem ha a melleimet bámulják.Hogyan készítsek olyan képet amin nem iagzán látszik? vagy a fiúnak tetszene?Kérlek tanácsot adjatok!!!


2009. szept. 8. 11:53
 1/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2009. szept. 8. 11:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiúnak biztos nagyon tetszene.... Melyik fiú/ férfi nem szereti a nagy cickókat. De ha nem a melleiddel akarsz hódítani, akkor próbálj inkább valami kevésbé kivágottabb, lezserebb felsőt felvenni és szépen mosolyogni a képen, hogy inkább az arcodra koncentrálódjon a tekintete a srácnak. Réka
2009. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké,köszike.Nem akarom hogy a melleim miatt bukjon rám.Nagyon kiváncsi a testemre is már,mert az arcomat látta :) csak én nagyon nem bírom mikor a mlleimet nézik...

Megfogadom a tanácsod.

2009. szept. 8. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem van egy pólóm, a mellrészen keresztben ezzel a felirattal:

"Inkább a SZEMEMBE nézz..."


amúgy egy sima fekete pólót is húzhatsz, akár tapadósat is, mert ha szemből fényképeznek, akkor ott az árnyékolás csalóka és kisebbnek mutatja a melleket. Lehet csónaknyakú,iy,hogy a válladat hangsúlyozd, de az se baj, ha kicsit dekoltált, csak ne látszódjon a két mell közötti "vágat".


De amúgy szerintem inkább légy büszke a nagy cicikre, azt írod, hogy az arcod már eleve tetszik neki, tehát ez már csak plusz jó pont lehet a szemében :)

Vagy tarts magad elé gy táblát, amire egy jópofa szöveget találsz ki: "alig várom hogy találkozzunk", vagy valami hasonlót...

2009. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!