Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Nektek tényleg...

Férfiak, fiúk! Nektek tényleg az ilyen csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 6. 03:53
1 2
 1/12 anonim válasza:

gondolom irónikus akartál lenni.

Nem, egyáltalán nem jönnek be.

2013. febr. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Te jóság ez hogy tudna szülni?
2013. febr. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de az ilyenek sem:

[link]

2013. febr. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Majdnem hánytam..pfffuj a két véglet.Undorító mind a kettő..
2013. febr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Férfiak, fiúk????? Mi ez a többesszám már megint??

Nyilván te lány vagy, van unokatesód, barátnőd, ismerősöd, esetleg lány tesód, az egyiknek a sportos, másiknak izmos, harmadiknak mackós, negyediknek a sovány jön be...nincs másképp a férfiakkal sem, valaki a sovány vékonyka lányokat szereti, van aki a dundikat részesíti előnyben, vannak a moletek, és a picit husisabb csinos lányok akiken van mit fogni.


Nem mindenki egyforma sőt, a kérdést fellehetne úgyis tenni, hogy nektek tényleg csak a szőke nagymellű nők jönnek be??Hááát nem! Tudom te is csak irónikusan akartál fogalmazni de ez akkor is túl egyhangú kérdés.

2013. febr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, hanem láttam egy másik kérdésnél, hogy konkrétan anorexiás csajok képeire irkálták, hogy hú de szép, szexi stb.
2013. febr. 6. 13:02
 7/12 anonim ***** válasza:
linkelj már be egy olyan kérdést, amire gondolsz!
2013. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem tud belinkelni, mert nem igaz. de bírom az ilyet, aki összetéveszt egy vékony lányt egy anorexiással. én vékony vagyok (egyáltalán nem gebe), és nem tehetek róla..., ha te meg kövér vagy, akkor nagyon sajnálom, de törődj bele, vagy fogyj le...
2013. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, én a vékony csajokat szeretem. [link] Tökéletes alak.
2013. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy nem fogja linkelni a kérdező az általa emlegetett kérdéseket... én egy olyat sem láttam (pedig viszonylag folyamatosan követem az oldalt), ahol anorexiás lányok raktak föl magukról képet és arra bárki is azt mondta volna, hogy szexi. Szerintem a kérdezőnek fogalomzavara van, mert az anorexiás nem egyenlő a vékonnyal! Vékony lányokról láttam kérdést, de egyik sem volt gusztustalanul sovány, csak vékony és emellett formás. Egy olyat sem találtam még itt, aki úgy nézne ki, mint a kérdésben szereplő linken látható csontváz...
2013. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!