Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek szép ez a...

Fiúk! Szerintetek szép ez a lány? Járnátok vele?

Figyelt kérdés

"élő barbi"


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. febr. 1. 18:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos mértékig jó persze, de utána ár visszataszító.
2013. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

Az igazság az, hogy nem. Az arcát még simán el tudnám viselni, de ezek az undorítóan nagy mellek teljesen kizárják.

A külső egy dolog lenne igazából, de ha képes volt ezt tenni magával, akkor belül sem lehet teljesen okés.

2013. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, ilyen vékony testtel hogy bírja el azokat a hatalmas melleit. Kíváncsi leszek mi lesz vele 20 év múlva.
2013. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Fujj!
2013. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ez a csaj sokkal szebb volt még a műtétjei előtt amúgy natúran de így szerintem félnének hozzányúlni mert összetörik.
2013. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ez ijesztő...
2013. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

de ez a csaj szerintem nem az igazi első élő abrbi szerintem ez csak a barétnője

itt van kettöjükről egy közös kép

jobb oldali kép a műtétek után és akit te belinkeltél az a jobb oldali szerintem. De most komolyan nem úgy néz ki mint a chuckiból a csajbaba? :D Amúgy a pasik csak megdugnák szerintem...

2013. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

:I bocs a helyesírási hibákért a kép is lemaradt

[link]

2013. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem sem ő az eredeti, bár elég nehéz ezeket megkülönböztetni. [link]

[link] Ő Valeria Lukyanova az eredeti élő barbie. Egyébként nem kéne egyik sem, max nagyonn részegen. Pedig a magas, hosszú lábú, szőke hajú, szép arcú csajokra bukom, de emberi mértékek között.

2013. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Teljesen "élettelen" a lány...hideg,mű...szörnyű!
2013. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!