Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ellehet valahogy tüntetni?

Ellehet valahogy tüntetni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és a bal cicimen már van 3 csík.Azt mondták h ez azért van mert hírtelen nőttek.Ezeket a csíkokat valahogy ellehet tűnteni??vagy majd magától eltűnik???vagy már örökre itt marad?:S:SÉs ez a férfiakat zavarja??
2009. aug. 31. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a 3 csík a stria:)Nemtudod eltüntetni,már ott marad,szolizz és fezsesítő krémet kenj r,akkor halványulni fog.És a srácokat nem zavarja ne aggódj:)
2009. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés!!Köszönöm szépen
2009. aug. 31. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen csíkom van csak a csípőmön, engem nem zavar és a pasikat se nagyon, de szerintem kenegesd krémmel ahogy az előző hozzászóló is mondta. Vagy ha olyan felsőt veszel fel és ha pont olyan helyen van ahol látszik akkor max korrektor ami eltünteti kicsit.
2009. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösözönm;)
2009. szept. 5. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!