Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fül mögötti részen fáj-e a...

Fül mögötti részen fáj-e a tetoválás és jól néz ki? nektek tetszik ha valaki oda varratja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ott vékony a bőr, szóval gondolom jobban fáj mint máshol. Nekem nem tetszik.
2013. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Egy lányon(!) láttam olyat, nagyon gáz volt... 2-3 kis csillagocska volt, BIZTOS nagy jelentőséggel bír ez a minta. Nem vagyok tetoválásellenes, én is szeretnék, de az ilyen mondanivaló-mentes, hülye helyekre rakott semmiségektől a hideg is kiráz.


22L

2013. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem tudom, hogy mennyire fáj. Mondjuk nekem általában nem tetszenek a tetoválások, magamnak sosem varratnék, de van egy ismerősöm, akinek pont a füle mögött van egy pici hangjegy, na az mondjuk tetszett, kis visszafogott. :)
2013. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik ismerősömnek nem fájt,de ez egyénfüggő!Amúgy szerintem nem feltétlenül szükséges,hogy egy tetoválás nagy jelentéssel birjon.Lehet csak azért,mert tetszik...csak persze az,hogy később megbánhatja az illető,de ez már az ő dolga.:)
2013. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
74%

Nekem van a fülem mögött egy kis írott E betű, és akik eddig látták, mindig megdicsérték. JA, és jelentése is van, ugyanis a nővérem nevének a kezdőbetűje (Eszter).

Egyébként nekem nem fájt, 10 perc alatt készen volt, bár ez tényleg attól függ, hogy mekkora a minta és hogy mennyire bírod a fájdalmat. Remélem tudtam segíteni!:)

18/L.

2013. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!