Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy jó minőségű fűző segítene...

Egy jó minőségű fűző segítene visszanyomni a nagyon kiálló bordáimat 20 évesen?

Figyelt kérdés
Tartásom lehetne jobb, is de nem rossz. A mellkasom alsó bordái kiállnak, így úgy nézek ki a bikinis képeken, mintha mindig be lenne húzva a hasam, pedig a bordám áll ki. Nagyon zavar. 20/L
2013. jan. 15. 12:12
 1/9 anonim válasza:
100%

Nem lehet, hogy esetleg túl sovány vagy, és ezért állnak ki az alsó bordáid?

A fűző a bordákat nem nyomja vissza. A fűző a hájat nyomja le, de ez neked valószínűleg nincs.És összepréseli a belső szerveidet, ezért tartósan, hosszú távon nem szabad használni.

2013. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a mellkasod bordái? hanyas voltál bioszból? azok amire te gondolsz a lengőbordák ha zavar vetesd ki de a fűző nem fogja lenyomni mivel az borda híznod kell akkor kevésbé fog látszani
2013. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vékony, sőt tornázok hogy még jobb formában legyek. 163 cm vagyok és 62 kg. Néha úgy érzem, hogy fogynom kéne. Szerintem a 4 utolsó bordám tehet erről, tehát nemcsak a lengőbordák. Vagy valami torna, vagy bármi nincs rá, amitől visszamenne? Persze az operáción kívül. :)
2013. jan. 15. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, ez adottság. 160/55 N
2013. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csontról van szó... semmitől nem fog már megváltozni se a mérete, se az állása, se semmi. Nekem is ilyen egyébként, de sose zavart. Sokaknak ilyen ahogy én észrevettem. Mit számít ez? Bár talán jobb lenne a helyzet ha lenne alatta egy izmos has...
2013. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet vele semmit se kezdeni. :/ Nos tehát marad a torna. Sebaj... Nyomatom ezerrel a felüléseket. :)
2013. jan. 15. 18:41
 7/9 anonim válasza:

Érdekes, nekem fél év alatt is tud változni a bordáim állása az életvitelemtől függően. Pl. ha sokat görnyedek aszimmetrikus lesz, ha sportolok kiegyenesedik (bár ez már lehet, hogy a gerincferdüléssel van összefüggésben).

Mondjuk én vékonyabb típus vagyok, 161 cm, 45-47 kg, és körte alkatom van, szóval a mellkasom elég kicsi, de nekem is időszakonként kiáll, nem tudom, miért csinálja ezt. Én abban hiszek, hogy az emberi test drasztikus módszerekkel deformálható, csak nem biztos, hogy az egészséges. Néha, mikor nevetek, az egyik lengőbordám beleáll valamelyik belsőszervembe, és tök rossz. :D Szóval lehet, hogy a szerveidnek tényleg kell annyi hely, mint amennyire eláll a bordád.


22/N

2014. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elmondom mi lett. Vagy egy fél éve már hordom a fűzőt, de semmi hatása. Mondjuk a hasam picibb lett, de az lehet, hogy a tornázástól. Lehet, gyakrabban kellene hordanom, de abszolút semmi változást nem vettem észre. :(

Viszont fűzőben nagyon jól érzem magam. De a bikinis képek továbbra is szörnyűek.

2014. márc. 7. 16:34
 9/9 anonim válasza:

Hát akkor lehet, hogy testképzavarod van. Nekem az volt, és egy bálnának láttam magam 47 kilósan. Én lány vagyok, és ha küldesz képet, meg tudom mondani, hogy milyen vagy, és hogy szerintem mi hozható ki belőled. Persze nem muszáj egyből megbízni bennem, előtte puhatolózhatsz, hogy honnan szalajtottak engem. :) Amúgy fizikusnak tanulok, és érzelmileg is elég értelmes vagyok, amennyire csak tudok. Nem szeretem a bunkó vagy szűk látókörű embereket. Egyrészt ezért szóltam bele a kérdésbe, másrészt meg én is kíváncsi voltam az eredményre, de akkor ezek szerint nem történt semmi. Amúgy érdekes, mert vannak ilyen képek a neten, hogy régebbi modellek fűzővel, hogy megvékonyították a derekukat, de szerintem ez baromi egészségtelen. Csak mértékkel csinálnám.

Nálad valamiért az az érzésem, hogy nem igazán fogadod el a tested, de azt nem tudom, hogy miért. Én akkor se fogadtam el a testem, amikor szerintem tiszta bombázó voltam. Úgyhogy ez inkább pszichés probléma, és mivel én ezt már megéltem, gondoltam segíthetnék a tapasztalataimmal.

2014. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!