Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én nem találok normális...

Csak én nem találok normális kabátot?

Figyelt kérdés

elmentem körülnézni a plázába. de egyetlen egy kabátot találtam, ami tetszett, a new yorkerben. de ebből már csak 2 darab volt, és nem volt a méretemben.


de mindenhol ezeket az otromba pufi kabátokat találom. egyik ocsmányabb, mint a másik. van ami ilyen lakkozott, teljesen szemetes zsák, vagy koton hatása van.


csak én nem találok normális kabátot? egy egyszerű fekete szöveg kabátot szeretnék venni. hol tudnék venni?

csak szerintem rondák ezek a pufi kabátok?


2013. jan. 12. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a pufis kabátokat. Szöveg kabátot akartam venni. Amikor volt pénzem egyet sem találtam vagy a méretemben nem volt, amikor meg le voltam égve anyagilag lett volna olyan, amit megvettem volna. Ez már csak ilyen...
2013. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a nyugati aluljáróban vettem fekete szövet kabit 12ezerért, imádom :D nagyon csinos, egyszerű, jó az anyaga, 5 éve hordom.
2013. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én tavaly végigjártam a nagyobb üzleteket, semmi kedvemre valót nem találtam, elkeseredésemben lenéztem a házunk melletti butikba, ahol főképp báliuruhák, öltönyök vannak, és találtam egy sima fekete térdigérő szövetkabátot, második éve azt hordom :)
2013. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jajj a hideg kiráz a pufikabátoktól, ki nem állhatom őket, én is szinte csak olyanokat látok, de lementem az aluljáróba, és ott találtam szövetkabátot
2013. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!