Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Karikás szemmel mit kezdhetek?

Karikás szemmel mit kezdhetek?

Figyelt kérdés
Genetikailag ilyen, akkor sem halványodik, ha mindig kialszom magam, szóval nem azért van, mert nem alszom eleget. Sminkkel persze el lehet tüntetni, de jó lenne, ha "natúran" sem lenne lila a szemem alatti bőr.
2013. jan. 12. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen... Még sminkkel is alig bírom eltüntetni. Én úgy hallottam, hogy csak műtétel lehet helyrehozni.
2013. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Nem feltétlenül genetikai forrású, lehet valami betegség, vitaminhiány, stb tünete is.
2013. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Apukámnak és a nagypapámnak is ilyen volt, ettől gondoltam, hogy genetikai, de tényleg jó ötlet felkeresni egy orvost. Viszont ciki, nem ciki, nem tudom, hogy milyen doki az, aki ilyennel foglalkozik. Vagy menjek egyszerűen a háziorvosomhoz?
2013. jan. 12. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem határozottan kék a szemem alatt a bőr. Azt mondják, azért, mert vékony, és átlátszanak az erek, szóval elvileg nem nagyon lehet vele mit csinálni. Örök életemre hulla kinézetem lesz...
2013. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a vízhiány miatt is lehet karikás. Iszol eleget?
2013. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem fogok ráncosodni, ha a szemem alatt dörzsölöm a bőrömet? Már olvastam erről régebben, de akkor is ez a "para" tartott vissza.

Igen, iszok eleget, a napi 1,5-2 liter folyadék mindig megvan, erre odafigyelek.

2013. jan. 13. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én igazából nem szoktam nagyon megdörzsölni, csak gyorsan szétkenem, aztán így is jó lesz
2013. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!