Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretném kipróbálni itthon a...

FunkyB kérdése:

Szeretném kipróbálni itthon a műköröm készítést, van némi rálátásom, sokat olvastam róla, jártam már tanfolyamon modellként, de ez nem jelent semmit, ezért nem álltam neki. Nyilván sosem fogom úgy tudni, mint aki tanfolyamot végzett. Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés
De mégis, ha lenne valaki, aki tud segíteni abban, hogy mi az amikre nagyon figyelni kell, hogy marad tartós? Sablont hogy lehet a legjobban felhelyezni? Ami érdekel, a folyamatok, esetleg anyagok közti minőség különbségek, trükkök ? Köszönöm,aki segít!

2013. jan. 4. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nails.hu-n fogsz találni a forumok között egy olyan topikot aminek valami olyasmi a címe hogy nem szakmabeliek, házibarkács. ott többet tudnak segíteni, de nem biztos hogy érdemes belevágni, nekem évek óta van műkörmöm de nem tudnám magamnak megcsinálni itthon , nem olyan egyszerű dolog ez mint ahogy látszik.
2013. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2013. jan. 4. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jó neked, hogy eljársz körmöshöz?
2013. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia! én is ezt csinálom, jártam műkörmöshöz meg monden.

csak kkor vágj bele ha jó a kézügyesged, én művészeti suliba járok, de nekem is nehézséget okozottszépet csinálni.

az is fontos hogy elég nagy ráfordítással jár elég drágák a cuccok. én mire mindent beszereztem addigra kb 40-45ezer forintot ráköltöttem. uv lámpával ne spórolj én ráfáztam vettem egy vackot és kb 1 hónap múlva bedöglött. az anyagok minőségével sem szabad spórolni, vigyázni kell a higéniára. nézz utána hogy ahol laksz annak a közelébe milyen műköröm kellékes bolt van. próbáld ki hogy melyik zselével tudsz jól dolgozni. legalább középsűrű legyen a lágy építésre nem annyira alkalmas. sokat kell gyakorolni ahoz hogy szép legyen. de ha tényleg ezt akarod csinálni vágj bele: sok sikert :)

Wattty

2013. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jah és a bőrfeltolással kaparással vigyázz mert ha nem kaparod le rendesen akkor könyen fellevegősödik.

szerintem szerezz be több féle körmös katalógust, (leghasznosabb szerintem a Crystal nails katalógusa) de a pearl sem rossz, ezeken kívül még master nails-os cuccokat használok. Sablonból ki kell tapasztalni amit én használok annak em olyan jó a tapadása de nagyon jól tartja a formáját. de ajánlom a teflon sablont kezdőknek nagyon jó.

ha szálmentes törlőt veszel én csak a papírt ajánlom nekem a többi nem vált be.

2013. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jah és a reszelő élét tompitsd le mert ha belereszelsz a nem túl kellemes.

élőző 2 én voltam

By Wattty

2013. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Watty, köszi szépen! Csiszolóbol vettem több erősségüt,meg gépem is van már! Jártam körmöshöz, de mindig volt valami gond vele, pedig több helyen is voltam, és nem is volt olcsó. Meg érdekel tényleg a dolog ezért...
2013. jan. 6. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:

A körmös is olyan, mint a fodrász. Lehet, hogy többhöz el kell menned, hogy megtaláld az igazit. De ha körülnézel a nails.hu-n, ott meg tudod nézni a környékeden dolgozó körmösök munkáit, és az alapján könnyebben tudsz választani.

A legnagyobb trükk az, hogy elmész tanfolyamra és megtanulod.

Szerintem kezdheted azzal, hogy neten megtanulgatod a bőr részeit, köröm felépítését, betegségeit, egy kis anatómiát, fertőtlenítést, stb.

A műkörömépítés menetét te is jútúbról akarod megtanulni? Ott honnan fogod tudni, hogy melyik a jó videó és melyik rossz?

2013. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!