Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » (MK óra, Ray ban napszemüveg,...

(MK óra, Ray ban napszemüveg, Guess óra, LV cuccok, ysl polo, ilyesmiket) Honnan tudok replikákat rendelni?

Figyelt kérdés
Vaterával haggyatok, mert ők is rendelik valahonnan es eladják kétszeres áron... ebayn nezegettem, de ott replika szora nem ad ki semmit.. pedig szerintem az összes rendelos onnan rendeli... aki tud valamit kerem irjon, mert nem akarom kétszeres, háromszoros áron megvenni mastol amikor en magam is megrendelhetem olcsobban...

2012. dec. 27. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Tök fölösleges olyan cuccokat rendelni, amik megfizethetetlenek neked. Ismerösi kör se nagyon fogja elhinni a 100k ysl polot es tarsait,meg az utcan levo emberek nagyresze se.


Am egyszer azt nezegettem h hogy lehet kiszurni a hamis RL cuccokat, es yt-on adott egy videot ahol a csako elmondta h hogy adja el a hamisat eredetinek ebayn. Meg is mutatta honnan rendeli a hamisakat, fel is mentem az oldalra es nagyon sok marka replikai kozul lehetett valasztani. Keress yt-on ilyen vidiket. En a fentebb emlitettet 2-3 eve lattam cimre mar nem emlekszem.

2012. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mmano88 ***** válasza:
Ha még a replikát is drágának találod, akkor minek neked? Úgysem fogja senki elhinni, hogy eredeti, ez meg így csak még gázabb...
2012. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem talalom draganak, csak mért fizzessek tobbet ha kevesebbert is meg tudom venni??;) nem azert akarok olyat venni, hanem mert tetszik, viszont annyi pénzt nem fogok ertuk kiadni...;)
2012. dec. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!