Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr piercinget szeretnék...

Orr piercinget szeretnék lövetni. Olvastam, hogy vannak egyenes szárú és ívelt szárú pc-k. Szerintetek melyikkel járok jobban? Mi a különbség?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lövetünk semmit, mert szétbas*sza a szöveteket, csak is szúratunk
2012. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor szúratom..de mi a két fajta közti különbség?
2012. dec. 15. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt a piercingest aki egyenes szárú piercinget akar berakni neked elsőre azt sürgősen kerüld el! Első szúrásnál csak ívelt szárút rakunk be, mert azt nehezebb kirántani. Egyes szárúra olyan 1 év után cseréljük, mert addigra már megszokod, de még úgy is nagy a kockázat, hogy kirántod, elhagyod, stb... Plusz ha az első 5 napban kiesik az egyenes szárú piercing akkor nincs az az Isten, hogy te vissza tudd tenni magadnak, mire meg a szalonba érsz már beforr a lyuk. Nekem 4 éve van és már megszámlálhatatlan egyenes szárút elhagytam... Annyi, hogy könyebb cserélni, én mondjuk imádom, hogy reggelente a ruhámhoz megfelelő színű/stílusú piercinget cserélek az orromba, de már nagyon gondolkodok, hogy visszarakom az íveset, mert ez így kész anyagi csőd... :/
2012. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehogy lövetni merd, egy életre megbánod. Azt ilyen kis pisztoly szerűvel csinálják, és szépen úgy belelövik az orrodba az egyenesszárú GOMBOS végű piercinget, hogy ha az beleforr az orrodba sose tudod majd kiszedni :D


Szúrasd ! ezt tűvel csinálják, lehet kicsit félelmetesebb, de egyáltalán nem fáj (nekem pl. érzéstelenítve se volt), és kampósat tesznek bele, amit később könnyen tudsz cserélni

2013. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csillag1996 válasza:

szia

én most csináltattam orr pc-t èn lövettem ès sztem sokkal jobb mint tűvel kiszuratni

mert ez csak 1 perc fájdalom és gyorsan el mulik

bár lehet hogy én azért mondom mert félek a tűtől :D

19/L

2016. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csillag1996 válasza:

Ja ès egxenes szárú pc van benne

de ki akarom cserélni mert nem jönn be gyorsan kirántom :/

2016. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!