Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez szép szerintetek?

Ez szép szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 4. 01:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Hazugság lenne azt mondani, hogy álomszép melled van.

De volt egy barátnőm, akinek nálad is kevésbé feszes és kemény volt a melle. Viszont imádtam a lányt és vele csináltuk a legnagyszerűbb, izgalmasabb dolgokat az ágyban (pedig volt jónéhány barátnőm).

2012. dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nincs nagyobb butaság, mint ilyet kérdezni vadidegenektől. Mindig lesz, akinek nagyon nem tetszik, és azt 100 "jaj, de szép melled van" se tudja ellensúlyozni... Szóval ha túl sok az önbizalmad, jó helyen jársz! :)
2012. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem tökéletes, ezt te is tudod. De ez nem feltétlenül baj, még bőven beleesik a normális kategóriába. Ha egyébként szép tested és arcod van, illetve a személyiséged is vonzó, nem azon fog múlni a siker, hogy egy kicsit lógnak a melleid.

Hány éves vagy különben?

2012. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon is szép, de minden természetes női mell szép! :)
2012. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nagyban függ attól, hogy hány éves vagy? Szültél már? Mert ha fiatal és nem a válasz, akkor szerintem ez eléggé lógós. Én 24 vagyok, de max. 2 gyerek után "szeretnék" ilyen melleket. De amúgy nem az a lényeg, h pl. szerintem csúnya, hanem az, h egyszer találsz vkit, aki elfogad úgy, ahogy vagy.
2012. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
38%
nagyon lóg és parizer mell... ennél rosszabb nincs szerintem örülnék ha az enyém nagyobb lenne de ha ekkora bimbim lenne és így lógna inkább nem
2012. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
nem
2012. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
9%

attól függ, hogy hány éves..

ha tíz akkor nemjó

ha huszonkettő akkor pont jó

ha ötven akkor a legjobb.

2012. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

nekem is szinte teljesen ugyan ilyen mellem van. :)

(22 vagyok), talán picit nagyobb


melltartóban, bikiniben ez úgysem látszik, aki előtt meg levetkőzöl, annak teljesen mindegy lesz, örül, hogy leveszed ami rajtad van :)

2012. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 WsAkosWs ***** válasza:
Mint a tehén tőgye :S
2012. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!