Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nadrágot vagy szoknyát vegyek...

Nadrágot vagy szoknyát vegyek szalagavatóra?

Figyelt kérdés

Nem az enyém lesz, szóval nem táncolok meg semmi, hanem a sulimé. most vagyok 11.-es.

Az a baj, hogy szerintem a szoknya elég hülyén néz ki rajtam, meg nemtudom milyen felsőt vegyek hozzá. egyrészt nincs hozzá alakom, még ha térdig érő, akkor se... másrészt kényelmetlenül érezném magam benne. szóval egy csinos fekete felsővel gondoltam egy csinos nadrágot. (nem farmer) meg fekete tűsarkúval, meg a hajamat megcsinálnám, ezüst ékszereket vennék fel és barna füstös sminkket csinálnék. de a szoknya tényleg nem nagyon illik hozzám...


2012. nov. 29. 13:38
 1/2 anonim válasza:
Ha a nadrág kényelmesebb,és jobban is áll akkor mi a kérdés?
2012. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha belátod, hogy nem áll jól akkor miért gondolkodsz rajta? Ha valamiről tudom, hogy nem nekem való és nem kötelező felvenni, akkor nem veszem fel. A nadrág is ugyanolyan csinos ;)
2012. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!