Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szememről...

Mi a véleményetek a szememről és a szemöldökömről?

Figyelt kérdés

[link]

El kéne mennem kozmetikushoz, hogy kiszedesse, vagy elég ha kiszedem azokat a szálakat, ami "kilóg". Nem szeretnék se rajzolt, se olyan hülyevékony szemöldököt. Köszönöm előre is a válaszokat!:)


2012. nov. 25. 00:43
 1/9 A kérdező kommentje:
16/L
2012. nov. 25. 00:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha kiszeded a kilógó szálakat, nincs rossz formájú szemöldököd. Bár ha biztosra akarsz menni, először ezt csináltasd meg egy kozmetikussal, utána már úgyis látni fogod, hogy honnan kell a visszanövő szálakat kiszedegetned. Meg én mindig le is vágom a szemöldököm, így szebb és formásabb lesz, erről találsz videókat a neten, hogy hogy kell.
2012. nov. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod!:)
2012. nov. 25. 01:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont semmi formája a szemöldöködnek így, szóval szedesd ki valami szebbre. Így elég fura tekinteted van, olyan bánatos, unalmas, a szemformád is rásegít erre, meg ez a szemöldök is.
2012. nov. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kiszedetném ívesebbre, én sem szeretem a vékonyat, de ez nagyon vastag!
2012. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2012. nov. 25. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem kozmetikus csinálja meg először, meg kicsit emelje meg.
2012. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem elég lenne csak a kilógó szálakat...de ahány ember annyi válasz, a legfontosabb, úgyis az, hogy neked tetszen!!:)
2012. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2012. nov. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!