Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki el tudja nekem mondani...

Valaki el tudja nekem mondani a hőillesztéses haj felrakásának a folyamatát?

Figyelt kérdés
szeretném itthon meg csinálni a haját a barátnőmnek!mindent meg veszek hozzá csak szeretnék a biztosra menni!
2009. aug. 17. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban én is megkérdeztem egy fodrászt erről a dologról. A hőillesztést még egy szakember is könnyedén elronthatja... Az unokatesóm a legjobb mesterfodrászokhoz járt felrakatni a haját, és tudod mi lett mára belőle? Lyukacsos lett a fejbőre, és nem nő a haja. A hőillesztés egyrészt veszélyes, másrészt tönkreteszi a hajat. Idegen anyag kerül bele, amivel összeragasztják. Ezt ráadásul még égetik is, tehát könnyedén leégetheted a tincseket, ha pedig nem elég ideig tartod ott, akkor szimplán 2 nap után lejön a haja... A hajat meghatározott sorokban kell pontosan felrakni, különben hülyén fog kinézni, és látszani fog rajta, hogy mennyire mű. Eddig az összes ismerősöm, akinek fel volt téve hőillesztéses módszerrel haj, annak most a füléig érő csutka haja van, annyira tönkrement. Szóval hajrá lányok. =) - ha mindenképp akartok, bízzátok JÓ szakemberre, akinek megnézhetitek a munkáit.
2009. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!