Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1.63 vagyok de meg szeretnek...

1.63 vagyok de meg szeretnek nyulni min.1.70 hogy lehetseges ez? Es a fogyassal van valamilyen tippetek 68kg vagyok egyszeruen utalom ahogy kinezek, utalom a testem

Figyelt kérdés
modell szeretnek lenni kulfoldon,4 eves koromtol ez szeretnek lenni de kulfoldon.most 14 eves vagyok es lany egyszeruen hogy erhetem el az almom?
2012. nov. 24. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

a rokonságodban magasak a nők? ha nem akkor max fotómodell lehetsz:/

fogyás: futás,biciklizés,intenzív gyaloglás,valamilyen sport(tenisz,tollas,ping-pong,röpi,kosár,foci,tánc,zumba,aerobik..stb),sok víz

2012. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem magassak de mit ertesz azon hogy fotomodell,es sportolok futok es tai bo-ra jarok amugy koszonom szepen
2012. nov. 24. 14:14
 3/4 D.Đ válasza:
Ez még pont normál testtömegnek számit. [link] ezzel számitottam ki:) Szerintem álj neki tornázni mindenképpen [link] pl ezzel, Ebben mindent megtalálsz És még egézségesebb is lehetsz ezzel. Próbáld meg elhagyni a tulzott édessgéfogyasztást és cukrozott üditőket. De mindenképp fokozatosabban tedd, és ne egyszerre vond meg magadtól. Semmiképpen ne vidd tulzásba! a Link amit elküldtem abban rengetekmindenvan, és ha kérsz édzéstervethttp ://tornavideo.hu/edzesterv/ akkor kordába tarthatod. Énis 14 éves vagyok, kb fél éve elkezdtem 73kg voltam, ugy a felét tartottam bexd nem volt elég elszántságom de még ugyis fogytam 13 kg ot, Szval megéri.:D És mivel fiatal avgy még könyebben belevághatsz és nagyobb hatás lesz:D
2012. nov. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen
2012. nov. 25. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!