Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik képen szebb a lány?

Melyik képen szebb a lány?

Figyelt kérdés

Retusálgatást gyakorolok és nem tudom melyik "stílus" szebb.


[link]


2012. nov. 20. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És mi köze ennek a szexualitás kategóriához?
2012. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő szét van égetve, sok nem látszik. A szürke túl szürke, tehát a kiégett részek mellett még a többi részlet is elvész a kontrasztok hiánya miatt.
2012. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezen semmi retusálás nincs, csak sötétített layer a képen! Ez messze van a retusálástól..
2012. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inkább a jobb oldali, de akkor a feketék igazi feketék legyenek rajta! Ha meg a bal oldali, akkor a piros legyen élénk, mert így elég vérszegény. Egyébként tényleg problémás a kontrasztok hiánya.
2012. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Már megint ez a szépségkirálynős szarság?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Te vagy a fotós, és elcseszted a feladatod?

Na rakj rá annyi fényt ...

2012. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
retusálás mi :D
2012. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem én csináltam az eredetit... De olyan szinten sz*ar szerintem hogy próbáltam vele kezdeni valamit... :D De csak ennyi sikerült. Mivel az eredeti képeken nem voltak meg a kontrasztok már nem tudtam neki segíteni. De legalább a második nem süti ki a szemem.
2012. nov. 20. 17:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nem megy ez neked... Bocsi, de szörnyű lett a második :D Én nem tudok retusálni, 14 éves vagyok, de azt azért látom, hogy nagyon rossz lett.

De ha annyira nem tetszik, hogy fényes, akkor még ez is egy jobb megoldás. Bár így elég amatőr kép hatást kelt, és ki is emeli a lány bőrhibáit, de mondom: én nem értek ilyenekhez. :)

[link]

2012. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A bőrhibák alatt az anyajegyeket érted??? :/
2012. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első túl világos és kiég a szemem, a másodikon nincs kontraszt és szürke az egész.
2012. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!