Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha egy nőnek...

Mit gondoltok ha egy nőnek kopasz a haja vagy éppenséggel pár cm-s?

Figyelt kérdés

Elég sokszor látok mostanában ilyen hajú nőt.. nekem nagyon nem tetszik:S

jó mondjuk lehet hogy betegségből hullot nekik ki.. de nemhiszem hogy mindegyiknek


2009. aug. 15. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A haja nem lehet kopasz maximum a feje.


Semmi közöm hozzá, mindenki magának kell hogy tetszen és olyan fejjel rohangál, amilyennel akar.

2009. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Különleges. Főleg, ha a nőnek szép arca van:D Sokaknak jobban áll a kopasz fej, vagy a nagyon-nagyon rövid haj, mint a hosszú. Ha nem lenne ilyen hülye kerek fejem, én is borotválnám:D
2009. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jovanna.télleg elírtam XD estevanmá :D
2009. aug. 15. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

asszem ezt is meglehet különböztetni, pl ha a csajnak rövid és jól öltözik az lehet igényes rocker v éppen punk, netalán tán skinhead


nekem van pár mm-es hajú csaj ismerősöm de ő télleg az öltözékéhez választotta ezt, és bevallom mindig kívánom amikor összefutunk


akinek meg látod h rövid és pihés a haja az betegség jele, ha kopasz de ugyanakkor sok haja van az szimplán teccik neki és ezért olyan a haja

2009. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem :D köszi :)
2009. aug. 15. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:

vannak olyanok, akiknek jól áll. jónéhány filmben láttam már ilyen nőt. nekem is bejön, bár nem biztos, hogy merném ilyenre vágatni.

élőben még nem találkoztam ilyen "fizurát" hordó nővel.

2009. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
undorító
2009. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!