Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lenne esélyem a modellkedésre?...

Boboooka kérdése:

Lenne esélyem a modellkedésre? 174cm vagyok 53kg.

Figyelt kérdés

[link]


eléggé sportos vagyok mert előtte kézilabdáztam.elég sokáig 6éves korom óta.így eléggé megvan a kockahasam,a vádlim is eléggé ott van.14/L



2012. nov. 19. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Az elcseszett link itt van jól:

[link]

Egyébként szerinten ez a kép nem segített eldönteni, alkalmas vagy e rá.

2012. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aranyosnak aranyos vagy, de modellkedéshez szerintem túl "átlagos" arcod van. Nem úgy értem, hogy nem lennél szép, csupán minden második szép lány így néz ki :) Meg nem tudom - lehet a sok effekt teszi -, olyan ijesztő vagy a képen.


És igen, máskor szerintem hagyd el a sok "homályosítást" stb.. meglátszik, elrontja a fotót.

2012. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak a kulcscsontomnál van elhomályosítva.
2012. nov. 19. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
miért akar minden lány modellkedni? 1000-ből 1 alkalmas rá, de mindenki oda akar tartozni. szerintem kizárt, hogy sikeres legyél. meg kell nézni egy Palvin Barbarát, hogy milyen arcvonásai vannak.
2012. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még nőiesedhet az arcod, szóval várj még vagy 18 éves korodig, most nem hinném hogy esélyed lenne ilyen arccal. Meg szerintem nem kell pár év hogy rájöjj a modellkedés mekkora szar munka.
2012. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezen átment kis photoshop is, no meg eléggé beállított, szerkesztett kép. de szerintem így is csak átlagosan vagy helyes, nem elég karakteres modellkedéshez
2012. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok eléggé? Eléggé egoista hatást kelt. Ehhez képest eléggé átlagos vagy és nem eléggé különleges modellnek. Fogalmad sincs róla micsoda bonyolult dolog ez foglalkozz értelmes dolgokkal
2012. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

arcra nem hiszem hogy ez most jó választás lenne khm...

csinos lehetsz, ba**zus 174 cm 14 évesen? de jó neked:))))

2012. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát na.. 14évesen 174cm, 50kg.
2012. nov. 22. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
ne haragudj,de szerintem nagyon csúnya vagy.
2012. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!