Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebből a szemöldökből lehet...

Ebből a szemöldökből lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

sziasztok, így néz ki a szemöldököm(szerintetek csúnya?)

[link]


és ilyesmit tudnék szedni, vagy hogyan tudnám megcsinálni, hogy a formája ilyesmi legyen?

[link]

[link]

[link]


2012. nov. 18. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom. Attól függ, hogy néz ki a szemöldököd természetesen, kiszedés nélkül. De ha vékony vagy hiányos, akkor sosem lesz ilyen dús, csak rásegítéssel.
2012. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igénytelen ilyen szőrösen, szedd vagy szedesd ki és festesd be, azzal lehet rajta javítani sokat.
2012. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is igénytelen !
2012. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez egy normális szemöldök, szálakat beültetni nem tudsz, ami alul kiáll, azt kell szedni, de tök más formájút nem tudsz csinálni, max. ha szemöldökceruzával vagy porral rásegítesz, de akkor is látszani fog, hogy másmilyet festettél magadnak
2012. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miaz h igénytelen szőrös?? ha nem látnátok szedem, most legyen pcsa vékony?
2012. nov. 18. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj. szerintem meg teljesen normális a szemöldököd, első ránézésre észrevettem hogy szeded. nekem is olyan hogy ott középen kicsit ritkásabb dehát nem tudok vele mit kezdeni de nagyon nem is zavar:)

egyébként nekem is tetszik az a fajta szemöldök amilyet te akarsz:D csak sajna nemtudom hogy lehetne megcsinálni.

2012. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem köszi:) igen ez az nem tehetek róla h ritkás de szemöldök cerkával próbálok ott igazítani:SS meg szőke is :/
2012. nov. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!