Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetnék modell?...

Szerintetek lehetnék modell? (képek)

Figyelt kérdés

[link]



[link]



/nem kifutó/


2012. nov. 18. 12:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
hát.. nem vagy túl fotogén
2012. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Igen is lehetsz, ha a kisugárzásod, alakod is megvan hozzá. Ha vagy 175 cm, és hozzá vékony, szép alkatod van még kifutóra is mehetsz, de az arcod biztos megvan hozzá. Ja, és írták, hogy nincs melled...az a modellkedésnél csak előny :) persze ha valami férfimagazinnak akarsz pózolni akkor nem, de gondolom nem ez a cél:) Sok sikert!
2012. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Na pont ettől féltem

Hogy mindenki mást mond. Nem akarok beégni vagy valami.

Ha valakinek jó az arca azt mindenki látja.De itt eltérő vélemények vannak nagyon.Szóval nem tudom..

2012. nov. 18. 14:03
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
szerintem meg kifejezetten csúnya vagy, az arcod egyik oldala meg jóval lejjebb van mint a másik. a csücsörítést meg hadd ne kommentáljam.
2012. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

hol látsz csücsörítést?

Tudom hogy csúnya vagyok :)

De eddig azt mondták hogy tipikus modellarc berendezésem van.

2012. nov. 18. 14:31
 16/25 anonim ***** válasza:
37%

dehogy vagy csúnya!

Szerintem lehet esélyed ha van pénzed..tudod ezen múlik az egész sok pénz:) Első körben kell egy portfólió és utána elindulhatsz beadogatni ügynökségeknek,szerintem lehet esélyed.

2012. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
szerintem nem. Bár néha betesznek a Glamourba totál átlagos lányokat modellnek, tehát egy próbát megér, viszont ne bízd el magad. De nekem úgy tűnik, koravén is vagy...
2012. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
nem tudod hány éves vagyok:)
2012. nov. 18. 15:05
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, biztosan nem


normális véleményt pedig ne itt várj, mert az itteni emberek még olyan egyszerű fogalmakkal is bajban vannak, mint például az egyéniség, vagy stílus. bár szerintem fölöslegesen írom ezt neked, mert a helyesírásodból csak úgy süt valami.. már ne is haragudj


mindenesetre a véleményem az, hogy némelyik modell ha nem is szép, akkor is nagyon feltűnő jelenség, ezért akarva-akaratlanul ráfókuszál az ember.

nos, szerintem te nem vagy egy feltűnő jelenség, ezt magad is beláthatod

2012. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Fotómodellre nincs kereslet. Modellre van. Olyan modellre, aki egyszerre kifutó és fotómodell. Divatanyagokhoz is "normális" kifutómodellként is ismert modelleket keresnek, vagy hírességeket. Szép arca sok lánynak van, és mégsem lehet mindegyikből modell. Az arcod még meglenne hozzá, de ha nem vagy minimum 173-175cm, és vékony, akkor esélytelen. És ha nem akarsz kifutóra menni, akkor is esélytelen.

És ha ezek megvannak, akkor még jönnek az olyan kritériumok, mint nyelvtudás, kisugárzás, határozottság, tartás.

2012. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!