Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Bejön nektek az...

Lányok! Bejön nektek az ilyesmi fiútest? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. nov. 14. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:

hát, szerintem ez tök átlagos, nincs vele semmi baj.


de a szőr a köldökénél, meg lejjebb, taszító...:/

2012. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok nagyon indsizkrét: írjátok le a korotokat, a magasságotokat és a súlyotokat. :) Köszi!
2012. nov. 14. 15:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy kis izom még elférne a mellkason, és akkor azt mondanám, hogy nagyon rendben van. Meg talán még a karjára is mehetne egy kicsike.


A szőr különösebben nem zavar. Nekem a halálom a hónalj szőr...


23/L 160 cm/ 52 kg

2012. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Imádnivalo vagy. Lejjebb is huzhatad volna azt a nadrágot..!

17/L 165/50

2012. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát fiatalka vagy, de nekem tinikoromban sem jött be ez...


Inkább a vékony, magas, szálkás testalkatot kedveltem mindig is. (pl. [link]


23 vagyok, 176 cm 56 kg.

2012. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és a szőr kifejezetten irritál. Hónalj, intimszőrzet, kar-és lábszőrzet nem zavar, de a hason, mellkason ne legyen
2012. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó azért én férfiként megjegyezném neked hogy nagyon nehéz és kellemetlen borotválni/gyantázni a mellkasról a szőrt. És akinek alapból szőrös egy két nap múlva de egy hét múlva mindenképp visszanő!
2012. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem a szexcúszdád legyen vékonyabb!
2012. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A borotválós férfinak:


ne haragudj, de szerinted nekünk nőknek nem kellemetlen két-3 naponta borotválni intim területen pl.? Mondjuk én epilálok, azt inkább körül sem írom, mennyire sz*r. de legalább csak 2 hetente kell.

Sok kellemetlen dolog van az életben, ha egyszer nem esztétikus az emberek 90%-a számára, szerintem célszerű eltüntetni azt a szőrzetet. Persze lehet szerencséje is az embernek és találhat olyat, akinek pont tetszik.

2012. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem is ez egy átlagos „fiútest” lehet. Nekem bejön, sőt kifejezetten tetszik. Barátomnak majdnem ugyanilyen teste van. Talán a karján izmosabb (a munkája miatt, hiszen nehéz fizikai munkát végez és mindig is ilyen jellegű munkái voltak). A szőr engem egyáltalán nem zavar, teljesen rendben van. Persze nekem egyáltalán nem tetszik az, ha a férfiak szőrtelenítik magukat. Arc borotválása természetesen oké, de ennyi. Na de lehet, hogy én ehhez már túl „öreg” vagyok. Én tudnék mit kezdeni egy ilyen testtel… és ne aggódjál, szerintem vagyunk még ezzel így egy páran. :)


22/L 161 cm kb. 60 kg (pontos súlyt nem tudok írni, mert éppen diétázom és szerencsére nincs itthon mérlegem)


Egyébként te vagy a képeken? Megtudhatnám én is a te paramétereidet? Kor és magasság érdekelne…

2012. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!