Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a vastag, és sűrű...

Mit tegyek a vastag, és sűrű szemöldök ellen? Fiú.

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, soha nem szedtem ki 1 szál szemöldököt se, és mostanra már elég dús, vastag lett, meg sűrű. Meg az is zavaró hogy hosszúak a szálak. Mit tudok tenni ellene???

Normális válaszokat szeretnék. Köszönöm.

17/fiú.



2012. nov. 5. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szemöldökcsipesszel kiszeded.
2012. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de félek hogy hüjén szedegetem ki:S

aztán csak hülyén fogok kinézni.

2012. nov. 5. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz és megcsinálja. Bár szerintem semmi gond azzal ha egy fiúnak ilyen a szemöldöke, csak középen ne érjen össze..
2012. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

akkor szerintetek nem gáz?

amúgy meg hogy jön az ki hogy fiú megy kozmetikushoz?:D

ez nekem új még:D

2012. nov. 5. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz, ő profin formára szedi neked. Szépen megcsinálja az ívét is, és el is vékonyítja amennyire kell, hogy szép gondozott legyen és ugyanakkor fiús is maradjon.


Jobban jársz, mintha magadnak próbálgatod, és véletlenül elrontod. Ráadásul magadnak elsőre beállítani a formáját, gyakorlat nélkül elég reménytelen. Ha viszont párszor kiszedeted kozmetikussal, utána már magadnak is könnyebb lesz szedni, mert mindig csak azt az egy-két szálat kell kiszedegetned, ami éppen kinő.


"amúgy meg hogy jön az ki hogy fiú megy kozmetikushoz?:D

ez nekem új még:D"


Csak addig lesz új, amíg egyszer el nem mész, és meglátod, hogy más fiúk is rendszeresen járnak kozmetikushoz, és nem csak szemöldökszedésre, hanem arckezelésre, és gyantázásra is. Ez ma már nem számít meglepőnek, hisz mondhatni alap dolog. Nagyon sok fiú eljár kozmetikushoz, akik szeretik magukat ápoltnak érezni, és ez így is van rendjén, a csajok is szeretik, ha ápolt egy fiú. A kozmetikusnak sem lesz egyáltalán meglepő, ha elmész hozzá.


Kozmetikushoz járni a fiúknak sem ciki, viszont csúnya pattanásos bőrrel, meg sűrű bozontos gondozatlan szemöldökkel mászkálni már annál inkább az.

2012. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha még mindig nem tudsz dönteni, akkor itt még olvashatsz pár véleményt csajoktól :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__8..

2012. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. nov. 6. 16:01
 8/8 PRINCE Gabor ***** válasza:
Kedves kérdező! Nyugodtan menjél kozmetikushoz, én fiú vagyok és 2 hetente elmegyek, hogy ne változzon a szemöldököm. Sőt még szoláriumba is járok bocsi😅. Tehát ne félj a kozmetikustól, az igényesség csak jó pont egy fiúnál is.
2020. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!