Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szójalecitin kapszulától és...

Szójalecitin kapszulától és lenmagcsíra örleménytől duzzadt meg valakinek a melle, esetleg nőtt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, és más szert is írhattok, kinek mi vált be? hatóidőt és eredményt is írjatok valamint életkort ha szeretnétek

2012. nov. 5. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A csajom 16 éves, és eléggé megnőtt a kosármérete.

Ezt úgy érte el, hogy elkezdett hízókúrázni :D

2012. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen egyszerű lenne nem léteznének kis mellű nők. Műtét vagy hízás nélkül sehogy nem fogsz mellnövekedést elérni.
2012. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de biztos léteznének kis mellű nők, mert van aki beteg és azért fogy, vagy idegeskedik, meg tényleg azt hiszed hogy minden nő nagy mellett akar? inkább kereket meg feszeset akarnak mint mű meg lógó mellet szerintem. Sok kis mellű nő elégedett a mellével, sok pasi szereti a kis melleket, és sok nagy mellű nő szeretne kisebbet és nem csak a kényelem miatt, hanem mert lehet neki jobban tetszik, nem értem mért kell a kis mellről úgy beszélni, mintha valami rendellenesség vagy szépséghiba lenne, ugyanolyan szépséghiba lehet a nagy mell, van aki undorodik tőle, van akit nem érdekel mekkora, vagy csak inkább a formája érdekel, van akinek pont a nagy mellétől van önbizalomhiánya, meg nem mindegy hogy valaki husis és azért van nagy melle, vagy pedig vékony. Ez olyan mintha valakinek a kövérsége miatt lenne komplexusa, vagy a szőrzete miatt.
2012. nov. 8. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy mellnövelő szer. vagyis vannak de konkrétan sz.rt se érnek.

nekem a fogamzásgátlótól nőtt meg. nem látványosan, csak 1 kosárral lett nagyobb

2012. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!