Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ő szép lány?

Szerintetek ő szép lány?

Figyelt kérdés

Jóban Rosszban sorozat Orsijáról lenne szó.

Szerintem elég csini. Vajon magasak lehetnek az igényei?


[link]

[link]


2012. nov. 2. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csini. :)
2012. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
a külső egy dolog de milyen vastag a péztárcád
2012. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
igen az.bár esélyem se lenne nála egyszerű munkásként
2012. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Van párja, aki gondolom teljesen kielégíti minden igényét, bármekkorák is legyenek azok :)

Egyébként szerintem szép lány, csak olyan unalmas a hangja. Nem tudom normálisan elmagyarázni, de bármit mondd, mindig tök ugyan olyan a hangsúlya.

2012. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha találnék egy hozzá hasonló hétköznapi lányt, neki is nagyok lennének az igényei v belefér az átlagosba?
2012. nov. 2. 20:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hozzá hasonló típusú lányok tök normálisak. Nem a férfiak kihasználására utaznak.

Ezt a kisugárzása alapján mondom, én ilyennek látom.

Ha találsz ilyesni lányt, majd akkor tudod meg a választ a kérdésedre, he elkezded megismerni.

2012. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
kis cuki :D
2012. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van, aranyos, kedves, szép lány. bár valamiért nem fogott meg, de nins vele semmi baj és nem ribis:D
2012. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jóban Rosszbant sose láttam, szóval így 2 kép alapján én egy teljesen átlagos lánynak látom. Különösebben nem is szép, talán csak a haja. Az arcformája alapból unalmas, kicsit pocokfej. Én így látom.


Az meg hogy egy ilyen lánynak milyenek az igényei az nem külsőtől függ, hanem a személyiségétől.

2012. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 laci911 ***** válasza:
Én ismerem...a csaj nem ismerkedik a szülei csak értelmes emberekkel engedik ,hogy logjon...ahogy minden színész poroty...
2012. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!