Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 fölötti fiúk! Szerintetek...

16 fölötti fiúk! Szerintetek is túl vékony vagyok?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok és 52 kg. Nagyon sok?

Azért írtam ide ezt a kérdést, mert van egy fiú aki tetszik és azt mondta dagadt vagyok. Most kezdjek el fogyni azért h. tetszek neki? De mást fiúktól meg azt hallom, hogy a nálam ducibb lányokat szereti. Most akkor fogyjak vagy akkor gusztustalan, anorexiás alakom lenne?? 17/L


Ilyen az alakom:

[link]


[link]



2012. okt. 30. 18:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Dehogy én vagyok ez a csaj!! :D Csak hasonló alakom van!

[link]

2012. okt. 30. 19:09
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta neked, hogy a csaj van a fényképen?


Oda is írta a kérdező, hogy "Ilyen az alakom"

2012. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

sztem tuti az ilyen alak nyugi:)

nekem ha ilyen lenne senki velemenye nem erdekelne, es senki kedveert nem valtoznek!

csak ahogy jol erzed magad;)

18L

2012. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
nem is azt írta, hogy ő van a képeken, hanem azt, hogy olyan az alakja.
2012. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Eddig úgy éreztem h nagyjából normális a súlyom, de komolyan ezt az oldalt olvasva elhiszem h kövér vagyok. :-D Én ehhez a magassághoz 60kiló vagyok, szóval...Szerintem ne foglalkozz azzal az idiótával. Ne kezdj el fogyózni miatta, meg amúgyse kell. Azért megnézném, hogy hogy néz ki, hogy még ilyen alakkal is lekövérez. Rám is mondták már,az a fiú aki tetszett, persze elkezdtem fogyózni, lement 5kiló. Erre beszólt, hogy minek fogyózok. :-D Mostmár tuti nem tennék ilyet. Ha fogyóznál miatta, örülne magának h hogy szórakozik veled, nem becsülne valami sokra. Szerintem.
2012. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja egy ilyen csontsovány lányra hogy dagadt, az csak le akar rázni mert nem jössz be neki... anorexiásan sem tetszenél neki, elég nyilvánvaló. 17 évesen ennyi eszed azért lehetne, már bocsánat.
2012. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező:::

te nagyon vékony vagy! én is 175 cm vAgyok és 58 kg és NAGYON SOKAN MONDTÁK HOGY NAGYON SOVÁNY VAGYOK!!!

A másik dolog mi az hogy az a gyökér fiú el kezd ott dirigálni hogy fogyjál le?? azt a fiút felejtsd el, nekik látszik hogy csak a külsőségre ad. Te pedig ne legyél naív és ne fogyózz ,mert totál el fog sorvadni az izmod le fogsz gyengülni, neked éppen híznod kellene, mert magas is vagy.Kiszámoltam neked atesttömeg indexedet

[link]

és igen ah fogysz gusztustalan anorexiás leszel de már félig arra hasonlítassz.Inkább normálisan táplálkozzál és gyúrjál egy kicsit combra karra.

2012. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
nekik* neki
2012. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Csak az a baj hogy ez nem te vagy!:)
2012. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ez az alak teljesen rendben van, a gyerek viszont ritka nagy paraszt, felejtsd el és keress értelmesebbet nála...
2012. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!