Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az hogy a rákba lehet hogy a...

Az hogy a rákba lehet hogy a mai 13-14 éves lányok ugy néznek ki mint a 17-18 évesek?

Figyelt kérdés

régebben ezt nem így volt még 3-4 évvel ezelőtt amikor én voltam 13-14 éves mi történt mi változott azóta ?:D


17/f


2012. okt. 28. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ez engem rettenetesen felháborít.

nincs kedvem már szórakozni menni mert tele van kislányokkal és undorító h vannak felöltözve meg kisminkelve. a másik h olyan ri*ancok...simán odajönnek a barátomhoz és leszarják h ott állok mellette és fogom a kezét. ideges vagyok de ilyenkor nevetünk a legnagyobbakat a pasimmal.

a másik amikor kis 15 évesek felnyomják a mellüket fb-ra és kb nevet rajtuk a fél világ.

vagy tegnap olyat olvastam h kiirta a csaj h részegen megcsalta a barátját... erre menő??

én 17 évesen kezdtem fiúk és smink cuccok iránt érdeklődni. ennek örülök. addig csak a baráti körömmel ápolgattam a viszonyt és a tanultam. akkor még nem csak az volt h fb-on dumáltunk, hanem eljártunk sétálni meg ilyenek:) legalább én összetudok adni fejben két számot nem úgy mint a mai lányok:)

szóval engem nagyon felháborít ami a mai kislányokkal történik mert azok. és nem értik meg h még bőven lenne idejük később nőnek lenni. azt hiszem nem akarok a mai világba lányt szülni...:s

19/L

2013. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ennyi erővel: hogy lehet hogy minden 17 éves így általánosít? Igaz nem 14 vagyok már, de vannak hála égnek vannak még normális 13-14 évesek:)
2013. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nem tudom ez engem is érdekel nem is a smink hanem egyáltalán az arc szerkezetük olyan mint egy 18 évesé szerintem ez nem normális dolog, habár máa egyre több lett az ilyen..ömm szerintem az évtizedek alatt fellépő genetikai változások az okozója...én most 18 vagyok de az arcom miatt 15-nek nézek ki mondjuk eredetileg is vékony vagyok meg nincs nagy mellem meg seggem de inkább az arc az ami fiatalít vagy öregít de nem gond mert 30 évesen úgy fogok kinézni mint egy húsz éves ..hehe
2013. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Regebben irtad a kerdest ki, de muszaj valaszolnom. 13 eves lany vagyok. Nem sminkelem magam, de igen divatosan oltozok. Mar amennyit megengedhetunk magunknak, es nincs kint a mellem. (!)

Idosebbnek nezek ki, mert ha ciki, ha nem, ha szuper, ha nem de olyan genetikat orokoltem..na szoval teltebb idomaim vannak +172 cm vagyok. Ezert se neznek 13-nak.

Kulsohoz nem tartozik, de anyukam azt mondta, hogy lehet azert is neznek idosebbnek, mert szepen beszelek, nem karomkodom, valasztekosan es elek-halok a versekert. Szoval egy kicsit felhaboritott, hogy majdnem mindannyian altalanositottatok. Hol ott en nagyon sok kivelt ismerek.

Tovabbi szep napot!:)

2014. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!