Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Soha nem jutok el odáig, hogy...

Soha nem jutok el odáig, hogy megnőjön?

Figyelt kérdés

Vállig érő hajam van, de nagyon meg szeretném növeszteni hosszúra. Mennyi idő alatt nőne meg kb. a hasamig?

Tudtok ajánlani csodaszereket, amik nektek is beváltak, és tényleg látványosan nagyon sokat nőtt tőle a haj? :)

köszi



2012. okt. 26. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk mennyi idő mire akkora lesz a hajad, mérd meg mennyit nő egy hónap alatt és ki tudod számolni. Az én hajam 2 cm-t nő egy hónapban, semmi csodaszert nem használok rá, mivel a hajnövekedés öröklött génektől függ, ezen változtatni nem is lehet.

Arra kell figyelni hogy egészséges legyen, ne töredezzen.

2012. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja értem. Köszönöm :))
2012. okt. 26. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
a ricinusolaj elvileg durván gyorsítja a haj növekedését. én még nem próbáltam de rengetegen használják, nézz utána a neten :)
2012. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az a helyzet a haj növesztésével, hogy baromi sok dologtól függ a növekedés gyorsasága és az új haj minősége. nem mindegy pl a hajmosás technikája sem, a fésű anyaga, a sampon összetevői nem is beszélve a hajvasalóról, a hajszárítóról a "csodabalzsamokról".

én a neten rengeteg hasznos tanácsot olvastam, de javaslom, ha egy pozitív véleményt olvastál, akkor az nem számít ténynek. ha komolyan gondolod a növesztést, akkor nagyon ásd bele magad a témába.

Sok sikert! :)

2012. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
juj hát igen, vannak speciális dolgok :D bele is fogok vágni, köszi hogy írtál :))
2012. okt. 27. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!