Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tudok egy jó képet...

Miért nem tudok egy jó képet se csinálni?

Figyelt kérdés

akárhogy, akárhol fényképeznek le, vagy magamat fotózom, mindig bűn ronda leszek a képeken. mit csináljak?? :SS

az osztálytársaim gyönyörű lányok, száz rohadt jó képük van...én meg egy hájas izzé. áhh



2012. okt. 23. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ez aranyos volt
2012. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
küldj magadról egy képet és véleményezem :) lány/15
2012. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd messzebb a fényképezőgépet és zoomolj magadra, akkor jobb lesz a kép, mintha közelről fotóznál, mert az optika eltorzítja az arcod. Egy próbát megér. (Persze csak ha időzíthető vagy távirányítható a fényképezőgéped.)
2012. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne siránkozz már hogy kövér vagy hanem fogd és tedd le a villát, de kajak rosszul vagyok már ettől a sok önsajnáltató tinitől, ha nem tetszel magadnak akkor változtass cseszdmeg és ne sírj és várd hogy bizonygassunk hogy jajj biztos modellalkatod van, komolyan úgy feltudnak idegesíteni az ilyen hisztis pi*csák
2012. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is így vagyok vele mint te kérdező :D

Bár azért van pár jó képem ;)

Előző igazad van de azért szebben is mondhattad volna! -.-

Én is naponta csináltam 200 hasizmot és egész jól lettem meg nem eszek mindig (mert előtte az volt)...

Szinte sose kérek reggelit mert megszoktam és a suliban megeszem 3. óra után kb. a szenyámat :D

És napnta 3x eszek nem össze vissza sok sikert :)

2012. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A reggelit kihagyni a legnagyobb butaság, ami tehetsz! Az a legfontosabb étkezés... Muszáj reggelizni, nem 4 óra fentlét után, hanem normálisan.

Kérdező: gyakorold azokat a pózokat, fejtartást, szájtartást, amik előnyösek. Ezek majd jönni fognak maguktól, ha már sok kép készül. Kezdj el tornázni és rendszeresen egészséges kajákat enni megfelelő mennyiségben. Ha nem tetszik valami, akkor merj változtatni. Csak normálisan, nem étkezéseket kihagyva!!! meg koplalva! Ezek butaságok. A diétában is van reggeli-ebéd-vacsora és nass is, csak másból áll az étel :)

2012. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, hogy olyan vagyok mint egy tészta.xd.

kb.van 56kiló feleslegem.

és alapból is [apám családja] ELVILEG ilyen "erős alkatú" vagyok, de akkor sem tetszik annyira. persze nem akarok modellalkatú véznaság lenni!

és 4. válaszoló: ugyanez a véleményem, tudom, hogy ez baromira idegesítő, meg szar, de most elsősorban nem az alkatomról van szó, meg, hogy egész nap eszem, hanem arról, hogy a képeken az arcom sem oké...meg semmi.

2012. okt. 24. 15:15
 8/8 A kérdező kommentje:
*5-6
2012. okt. 24. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!