Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AVONosok valaki segitsennn!?

AVONosok valaki segitsennn!?

Figyelt kérdés
Avon tanacsadono voltam par eve, de egy ido utan mar nem adtam le rendelest es nemis foglalkoztam vele, nem volt vevő köröm, és időm se. Most mar nagyvarosban elek, szivesen csinalnam ujra, mi a teendő? Nem tudom mar a sorszamom ezert nemtudok belepni az oldalra, kinek szóljak ha ujra szeretném csinálni?

2012. okt. 16. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Háát minden oldalon van valami Elérhetőség, hogy kérj segítséget! Gondolom az AVON-os oldalon is kell lenni-e.

Elérhetőség, vagy valaminek! :)

2012. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs meg a koordinátorod száma? amúgy megnézed a honlapon, hogy hol van a hozzád legközelebbi avon kontakt pont, a nyitvatartás is ottvan, bemész, és közlöd valakivel, hogy tnő akarsz lenni. azonnal kitöltöd a reglapot, kb 2 nap, és már rendelhetsz is.
2012. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felhívod az Avon ügyfélszolgálatot a 06-28/511-111-es számon, elmondod amit itt fent leírtál és az adataid alapján kikeresik a törzsszámod (nem törlődik, csak ha kérted). Ha nem hagytál tartozást, máris rendelhetsz! :)
2012. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget mar megoldodott a problema!!:-) Uj koordinatorom is lett mert az eddigi is abbahagyta... De mostmar minden oke, katalogusok is akezemben!!!:-)
2012. okt. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!