Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha leszedtem a műkörmöm (...

Ha leszedtem a műkörmöm ( zselés volt) És jó bevallom kicsit feszegettem is, de nem nagyon mert könnyen lejött. Mikor lakkozhatom ki? Vagy hagyjak neki egy kis pihenőt?

Figyelt kérdés
Mert most kicsit gyengébb , meg az egyik ilyen hártyás , és most lekentem egy körömápolós lakkal ...

2012. okt. 12. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
most. mire várnál? regenerálódni nem fog, hiszen nem élő szövet. az erőssége akkor tér vissza ha teljesen lenőtt a gyenge rész, ezt viszont nem befolyásolja az, hogy most lekened vagy sem
2012. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Rossmanban vehetsz olyan lakkot, amit kimondottan a műköröm utáni regenerálásra fejlesztettek ki. Az Evelin terméke, kb ezer forint. A lemosók környékén találod. Három fajta van, a doboz hátoldalán a leírás. Nálam nagyon bevált. Szebb a körmöm, mint amikor a zselé rajta volt és már saját :D
2012. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

akár azonnal..


írták, hogy kenj rá ezt-azt. full felesleges. a körmöt nem építi semmi újra. majd lenő.


amúgy jobban jársz, ha sűrűn olajozod.

2012. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2012. okt. 13. 16:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!