Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, nem tartom...

14 éves vagyok, nem tartom magam szépnek inkább átlagosnak. Adnátok egy kis lelki fröccsöt :/?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, lehet ha kicsit túlságosan is mert nem nagyon van fenekem :D. (a melleim is kicsik) Az arcom se valami gyönyörű, de főleg a pattanások meg a miteszerek zavarnak, na meg, hogy eléggé sárgák a fogaim. Na mindegy azért jól kijövök magammal, csak rosszul esik, hogy a barátnőimnek pl. ma is mondták a srácok, hogy szépek nekem meg később kiderült, hogy szép a cipőm. És az is idegesít, hogy nekik vannak udvarlóik, nekem meg egy sem akad.

2012. okt. 12. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A boltokban, gyógyszertárakban lehet venni fogfehérítő krémet, matricát:) vagy a fogorvos is meg tudja csinálni lézeresen...

és szerintem az sosem baj, ha egy lány vékony :D

mindegyik fiú más-más testalkatú lányokat szeret, és nyugi, lehet h sokmindenkinek tetszel, csak azok a fiú nem merik megtenni az "első" lépést

2012. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sokat fogsz még változni, nyugi :) én 14 éves koromban szintén nagyon vékony voltam, de 16-17-re már kinőiesedtem :D fenekem az bár nem a legnagyobb, de elől annál inkább :D :D azt ajánlom Neked viszont, és tényleg jó ha megfogadod, hogy sportolj (!!!) és hiába vagy vékony, ne vedd úgy, hogy mindent megehetek és akkor zabálni fogom a csokit, sültkrumplit, mert változik még a szervezeted. Úgyhogy sport, sport, sport.

Ami a fogadat illeti, paradontax az jó, dm-ben kapható, és fogfehérítős változata hatásos. Jó, persze mindenkinek másképp reagál a teste, de egy próbát megér.

Pattanások elmúlnak, ez átmeneti korszak, esetleg korrektort szerezz be magadnak egy jobb minőségűt és a bőrhibákat elfeded. Nem kell alapozót használni, arra még van időd, ráadásul sokan nem gondolnak arra, hogy 25 éves korukra tönkre lesz a bőrük a tinikorban használt nagy alapozó mennyiségtől. Ami a sminket illeti én a kremmania.hu szerint megyek mindig. Előre elolvasom a többség véleményét és úgy döntök egy termék fölött.

Udvarlók majd jönnek, attól ne félj. Tudom, rossz érzés, hogy már mindenkinek van/ volt (több is) én Neked még nem, de ez is változik. én is így voltam :P

magamat hozom fel példának mindig, tudom, de tényleg saját magán látja az ember a legjobban a dolgokat ilyen téren,..és nem csak vigasztaló üres beszédek.

2012. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18L
2012. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj a külsőd miatt, a belső sokkal fontosabb! Hidd el! :)

Bár lehet ez még nem tini korban, de később majd rájössz...(vagy a fiúk jönnek rá)

Plusz a leírás alapján nem vagy annyira csúnya 14 éveshez képest...Majd elkezdesz fejlődni, ha itt az idegje a pattanások ellen meg használj valami krémet/arcradírt (nem tudom milyen a helyzet, szóval ennél jobb tanácsot nem tudok adni)

Viszont, mivel lelki fröccsöt kértél, elmesélem az én történetemet (röviden természetesen)...Én is nagyon vékony voltam/vagyok most is, de mivel pozitív a kisugárzásom, általában a pasik szeretnek velem lenni...Pedig tuti nem a melleim miatt (alig vannak, pedig már 18 évesen itt lenne az ideje, hogy kicsit gyorsabb tempóban nőjenek), én az arcomat 13 éves korom óta a mai napig rendszeresen kezelem, mivel nagyon zsíros bőröm van, és igyekszem visszatartani a pattikat, ami nem lehetetlen...Bár nem is könnyű, és néha-néha így is előbukkan 1-1...De arra korrektort azt jól van...Na mindegy...

Ha nem foglalkozol annyira a külsőddel (vagyis foglalkozz vele, rendesen ápolt legyél meg ilyesmik, csak ne görcsölj rá), akkor mások se fogják annyira figyelembe venni...A pozitív gondolkodás, és a magabiztos kisugárzás megfogja a pasit akkor is, ha nem vagy épp egy Barbie alkat...Én se vagyok az, sőt hasonló cipőben járok, mint te, és mégis sokan dicsérnek...Bár tény, hogy gyakran megkapom, hogy anorexiás vagyok, meg beteg vagyok (a barátnőim is ezzel támadnak), de ezek csak gének...anyu 26 évvel idősebb,mint én, megszült már engem, és ennek ellenére 4 kilóval nehezebb csak, mint én...Ő is mindig nagyon sovány volt, és mégis megtalálta aput, akivel 20 éve boldog házasságban élnek már, szinte soha nem vitáznak (ilyen rakd vissza a tejet a hűtőbe jellegű viták vannak csak, semmi komoly), szóval a külsődtől függetlenül nagyon boldog életed lehet! :)

És kívánom, hogy legyen is, a kamasz évekhez meg kitartást (tudom, hogy nem könnyű, már én is átestem rajta)! :)

18/L

2012. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
legalább a cipőd szép.
2012. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :) , jól esett. megemeltétek a magabiztosságomat egy kicsit, köszi :) :)


amúgy tényleg szép a cipőm.. :))

2012. okt. 14. 18:02
 7/7 anonim válasza:
Küldj egy teljesen normális képet priviben, és megmondom :D
2013. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!