Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen vékony?

Miért vagyok ilyen vékony?

Figyelt kérdés
F/22-éves vagyok, 179cm 65 kg bicepsz 35-ös (elkezdtem gyúrni 2 hónapja) de hiába eszek mégse hízok, vékony vagyok, más 22 éves srácok ki vannak gyúrva meg látszik azért kg is rajtuk.:/
2012. okt. 9. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
G-E-N-E-T-I-K-A.
2012. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
173-55, edzem magam, mégis ekkora vagyok. Étvágyam is van. Gének, vagy emésztési gondok állhatnak a háttérben.
2012. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
DETTÓ
2012. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 LeftBehind ***** válasza:
90%
Inkább örüljetek neki,hogy legalább kövérek nem vagytok.A soványságot ruhával legalább el lehet takarni,de a zsírpárnákat nem rakod sehova!
2012. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nyáron a soványságot nem igen bírod eltakargatni, de tény, hogy előnyösebb soványak lenni, mint kövér, elhízottnak, egészségügyi szempontból is.
2012. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

"elkezdtem gyúrni 2 hónapja" "más 22 éves srácok ki vannak gyúrva meg látszik azért kg is rajtuk"


2 hónap alatt nem fogod magad kigyúrni, a "kigyúrt" (lol) kinézethez alsó hangon 2év kell, jó genetikával és normális étrenddel. 2hónap az p*csafüst.


Egyébként valószínűleg ilyen a genetikád, ez van, de normális kajával és edzéssel lehet izomzatot építeni, csak nem két hónap alatt.


Amúgy meg szar kategóriába raktad.

2012. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1) Írd le a kajádat

2) Írd le nagyjából az edzéstervedet

3) Írd le, hogy mennyit pihensz...

2012. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Genetika. Nálam ugyanez a helyzet, igaz gyúrni sose gyúrtam. Apám, apai nagyapám is mindig vékony volt. Én is az vagyok, pedig tényleg annyit eszek, hogy az átlagember elképedne rajta, főleg este :D
2012. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam a családban mindenki jó súlyban van, én mégis vékony vagyok, részemről biztosan nem genetika áll a háttérben.
2012. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 VVMMvvmm ***** válasza:

Azért a 35-ös bicepszre nem mernék megesküdni(túl soknak tűnik a súlyodhoz és magasságodhoz.Érdekes, hogy különböző

tudományos(sport és egyéb) valahogy az emberkék szeretnék

jóval nagyobb karokat bemondani, mint amit az objektív

mérések sugallnak.Most az jut eszembe, hogy egy 193cm

magas 94 kilós átlagos csupaizom (jó) evezősnek

úgy 36-38-as a karja.(nem két hónap edzéstől)Nem lehet, hogy a kérdező pontatlan?Küldj képet inkább, akkor

nem fogok kételkedni.

2012. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!