Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet belépni az oriflame...

Hogy lehet belépni az oriflame-be?

Figyelt kérdés

Nos,szeretnék szépségtanácsadó lenni :)

Rá mentem az oriflame honlapjára de nem tudom,hol lehet belépni\Regelni.

Meg az lenne a kérdésem,hogy fizetni kell hogy belépek?

meg ugye ha tag leszek és sokam rendelnek akkor én kedvezményesen kapom a cuccokat?:) Írjatok légyszi



2012. okt. 8. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

üzleti lehetőségre mész jobbra fent, vagy keresel szépségtanácsadót, szintén neten és belépsz alá. Ez is hálózat.

Ha sokan rendelnek, akkor szerencséd van, mert bizonyos összeg felett nem kell regisztrációs díjat fizetni, régen ez 400 Ft volt. 1/3 a hasznod a termék eladási árából.

Én abbahagytam, mert égő volt, hogy sosem vagy késve jött meg a termék, mert persze az akciósat első nap kell megrendelni és van, hogy akkor is hiánycikk. De próbálkozni lehet, csak nekem nem jött be, igaz, nem álltam rá az üzletre, csak barátnők rendeltek.

2012. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Érdekel még a dolog? Vagy beléptél már? Ha még nem léptél be, de szeretnél, akkor szívesen segítek! :)
2012. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek a belépésben. Ha távol laksz akkor skype-on tudnánk megbeszélni mindent. Mi szoktunk tréninget tartani, termékbemutatókat és a belépőinknek állandóan adunk ajándékot katalógusonként a legújabb parfümmintát vagy 1-1 arckrémmintát és sorsoláson is részt lehet venni
2013. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!