Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyen az, aki nem egy...

Mit tegyen az, aki nem egy szépség? Hogyan érezhetné magát jól a bőrében nap mint nap?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 21:52
1 2
 11/18 anonim válasza:
Azon kívül hogy csinosabban öltözködsz, fodrászhoz mész vagy kozmetikushoz elkezdhetsz egy nőies hobbit pl rúdtánc. Nem! nem sztriptíz táncra gondolok hanem magára a sportra. Ismerősöktől tudom, hogy azon kívül hogy minden porcikádat megmozgatja pozitívan fog hatni külsődre kisugárzásodra, és viselkedésedre is. Nem utolsó szempont hogy a közérzeted és önbizalmad is sokkal jobb lesz tőle.
2012. okt. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 LeGrady válasza:
Meg kell értened, hogy a mai társadalom teljesen kicsavart értékrenddel hoz elhamarkodott ítéletet mindenkiről. Egyszerűen ne akarj megfelelni az elvárásaiknak - nyugodtan állísd fel magadnak realisztikusan, hogy mi az amit el szeretnél érni, és a többi egyszerűen ne érdekeljen. Én sem vagyok egy szépség tudom jól, még öltözködni sem tudok, a hajam is csak akkor kezelhető ha rövidre vágom - de olyan mértékben nem érdekel az emberek véleménye a külsőmmel kapcsolatban, hogy az talán elképzelni sem tudod. A tisztaság, ápoltság nekem is fontos. Tudod, én senkivel sem akarok közösséget vállalni, akinek így nem felelek meg - egyszerűen nem érdemlik meg.
2012. okt. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

- sport

- egészséges táplálkozás

- szépségápolás

2012. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
2012. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 evamari válasza:

A cipőd ne legyen trampli és a frizurád mindig rendben !

Legyél kedves , vidám és mosolygós , a savanyú uborkákat nem szereti se nő se férfi !

2012. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Tanulj inkéább, amit tudsz hasznosííítani az életben.


A szépség múlandó, és mi lesz azután? Valmihez csak érteni kell.. . És azt nem vehetik el tőled, míg a szépség elveszhet.

Különben is aki külső alapján itél, egyszerűen bunkó.

2012. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Baranya Nikoletta válasza:

Nézd, ha a fiúk miatt kérdezed, a normális fiúkat nem csak a szépség érdekli, hanem a humor, az inteligencia, stb.

Ha pedig az önértékeléseddel van baj, vedd számításba, hogy mid van, és mid nincs, nem biztos, hogy egy szépségkirálynőnek tökéletes mind a családi, párkapcsolati élete. Amúgy, ha te már minden tőled telhetőt megtettél( ápoltságra gondolok, nem 10 kiló alapozóra) annál többet nem várhat el tőled senki. És ha mégis megteszi, az is az ő baja. Viszont ne várd tátott szájjal a sült galambot! :) És egy senemszépsenemcsúnya lány szurkolok neked :) !

2012. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen, mint már sokan írták, külső szempontjából az ápoltság fontos. Tisztaság, ilyesmi. Ez még csak nem is pénzkérdés. Én pasiként nem is szeretem nagyon a sminkelt csajokat, sokkal inkább a természetességet, a hitelességet, hogy olyan legyen egy lány/nő, amilyen, és ne játssza meg magát. Én kifejezetten rühellem a plázacicákat. És az őszinteséget sokkal nagyobb erénynek tartom mindennél.

Két út áll előtted, vagy elfogadod magad olyannak amilyen vagy, és megtanulod azt, hogyan legyen az erősséged és a gyengeséged egyaránt melletted mint pártolód, vagy elmerülhetsz az örökös önsajnálatban, igaz akkor marad a magány, és részletkérdés, hogy társsal, vagy anélkül.

Kár nézegetni a szépségkirálynőket, rengetegen iszonyatosan boldogtalanok, ne tévesszen meg a mosolyuk! Tudod, mennyi szenvedélybeteg (alkoholista, drogos, stb.) és öngyilkos van közöttük?! Hogy egy példát mondjak mondjak Magyarországról, ott van Molnár Csilla '86-os szépségkirálynő. Mondom: más úgyse lehetsz; légy Önmagad! :)

Cicege

2012. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!