Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon kövér...

Szerintetek nagyon kövér vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

A testem többi részével meg vagyok elégedve, egyedül a hasam az, ami aggasztó. Hogyan lehetnék vékonyabb?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. okt. 6. 18:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz a hasra hízással, mert az mindig a szív betegségeket vetíti előre. Lehet, hogy alkatilag mindig lesz egy kis pocakod, de fuss, kerékpározz, mozogj sokat. Fontos, hogy megerősödj, akkor az önbizalmad is nőni fog.
2012. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A mozgással nincs gond, heti háromszor lovagolok, és minden másnap futok.
2012. okt. 6. 19:05
 13/21 anonim válasza:
0%
Nem lehet mindenki csinos fogd már fel te így vagy tökeltes nem veletelnöl teremte meg az isten ilyenek aminy vagy fogad el magad is uttánya már nem fog zavarni láttod gyerek játek
2012. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok én is, talán picit nagyobb a különbségem a derék-csípő között, de oldalnézetből ugyanilyen vagyok.

Nem vagy kövér, csak nem az a törékeny testalkat.

Én voltam jóval kövérebb, van viszonyítási alapom...

2012. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Istenem, ezt a hülyét! Igen, jól látod. Undorító, hogy milyen kövér vagy.
2012. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 kerekes01 válasza:

te kövéér???

micsoda??

mondd meg ki volt, kap pár rúgást! Én a kövér nőkre bukom, és te nálam (bocsi), de a cingár vékonyka kategória vagy, aki nem tetszik.

Atya Isten. Unokatesóm is hasonlóan csontos szerkezet, az is állandóan képekkel bombázza az isnmerőseit, hogy hol fogyjon még. Én egyszer ráförmedtem, azóta nálam ez nem kerül szóba.

Szia.

23/f

2012. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, és utálom. Minden álmom, hogy normális vékony derekam legyen, de sose lesz... :(
2012. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Szia! Ugyanilyen vagyok. Hidd el. Persze engem is idegesít, hogy nem vagyok az a hűű de nőies, de ez van. Meg kell tanulni ezzel együtt élni. Sokan kivannak a széles csípőtől, én meg örülnék neki ha csak egy picit lenne szélesebb, de semmi. Minden felesleg a hasamon tanyázik. :)

A mozgás szerintem fontos, én is amint tehetem megyek futni, vagy edzőterembe. Kb hetente 3szor tudok mozogni 1 órát. De az is valami.

2012. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem vagy kövér:) de egykis gyakorlat hasra, és csípőre és tökéletes:*
2013. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a nők nagy részének a csípőjére rakódik a zsír, de te pont kivétel vagy ebben... szerintem egyébként nem ronda a hasad egyáltalán :)


Tesóm is amúgy ilyen, hogy normál combjai vannak, nincs is nagy feneke, nem széles válla, hanem az összes zsír a hasára megy. Bár ő még fiatal, és változhat a testalkata, de valószínűleg mindig inkább majd a hasrészére kell majd odafigyelnie.


Egyébként szerintem így még talán picit jobban is jársz, mert a hasát könnyebben tudja eltakarni pólóval az ember... de ha valaki széles csípővel rendelkezik, azt már nehezebb palástolni szerintem :)


Csinálj hasizomgyakorlatokat, akkor lehet, hogy visszahúzódik a hasad egy picit. Ugyanis a legtöbb embernél, ha fogyókúrába kezd, mindenhonnan fogy... és ha mindenhonnan fogysz az arányok még akkor is megmaradnak, ezért tanácsolnám inkább hasizomgyakorlatokat.

2013. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!